Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Tekrarlanarak Görülen Rüyalar

Aynı rüyayı yeniden görmek neye işaret eder?

Merhabalar. Bir firmanın genel müdürlüğünde çalışıyorum, sürekli gördüğüm ama çok da hayalim olmayan bir kız var, tabi bunlar beni beğenmiyor, üniversite mezunu ve iyi bir işleri var,her neyse hocam rüyam şu. Çok beğenmediğim ve çokta hayalim olmayan bir kızı 3-4 seferdir rüyamda görüyorum. Bir kere gördüm ama hatırlamıyorum. 2. gördüğümde alışveriş merdivenlerinden çıkıyordum tepede ona ulaşıyordum, En son gördüğümde balkonda kuru yemiş yiyordum ve aşağıdan bizim apartmana girdiğini gördüm, girerken göz göze geldik, sonra kendimi caddede buldum iç çamaşır ile acil bir şey almaya çıkmıştım bir yandan da korkuyordum biri beni görecek diye.
şimdiden çok teşekkür ederim size. çok zahmetler veriyoruz Allah sizden razı olsun. mailime de cevabını atarsanız çok sevinirim.

Kimden:fatih
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:34
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler: Kız, Merdiven
Şu anki ruh haliniz: Ümitli,Üzgün.

Tekrarlanan rüyalar, aynı rüyayı yeniden görmek açıklaması

Fatih merhaba, tekrarlanan rüyalar pozitif olabilir fakat çoğunlukla muhteviyatı (içerdiği konular) korku verir. İnsan bu tür rüyaları görmeye devam eder çünkü biraz önce bahsettiğimiz gibi, birey rüyada kabusuna giren şeyi gerçek yaşamında çözmek için, onu anlamak için bir araştırma içine girmemiştir, huzurlu bir hayat tarzına sahip olamadığı için bu rüyaları görmeye devam eder.
Ne zaman huzurlu bir hayatı yaşamaya başlarsanız bu korku dolu rüyaların tekrarını görmeyeceksiniz.

Rüyalar insanın iç dünyasının yansımasıdır, insanın gerçek yaşamındaki olaylar, ruh dünyasının etkileri, duygu, düşünce ve hayallerinin beyin tarafından işlenmesi ile ortaya çıkarlar.
Yorumlanabilir değerli rüyalar önemli mesajlar verebilirler.

Aynı rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın önemli bir mesaj verdiğini gösterir. Sık sık görmek ise mesajın çok çok önemli olduğunu ifade edebilir ve bu nedenle yinelenen rüyalar dikkat etmek gereklidir. Tekrarlayan rüyalar aynı zamanda rüyanın önemli bir mesaj verdiğini fakat sizin bu mesajı alamadığınızı, anlayamadığınızı simgeleyebilir.

“Rüyada Tekrarlanarak Görülen Rüyalar” için 2 yanıt

Kardeşim günlerdir gece hep aynı rüyayı görüyor bu ne demek?
Kardeşim günlerdir gece hep aynı rüyayı görüyor. etrafı karanlık gri renkli kıyafeti olan gri renkli şapkası olan tanımadığı bir adam ona 1 yıl ömrünün kaldığını söylüyormuş. bunun anlamı nedir lütfen yardım edin.

Kardeşinizin rüyası, onun gerçek yaşamında büyük bir karasızlık dönemi geçirmekte olduğunu, kimi şeyleri zamanında yapamayacağını, yetiştirmeyeceğini düşündüğünü ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir