Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tekrarlayan Rüya Görmek

Rüyada tekrarlanan rüyalar neye işarettir?

Çok sık olmasa da tekrar eden 2 rüyam var. Bir tanesi, asansordeyim 7′ye basıyorum (oturduğum kat) durmuyor o katta 9 a kadar çıkıyor ve kapı açılıyor zifiri karanlık ya da tam tersi 7. kattan biniyorum 0 a basıyorum. Durmuyor. -1 de duruyor(ki bizim apt da -1 yok) açılıyor kapı zifiri karanlık. İkinciside, dünyanın sonu geliyor bir şekilde olayları hep farklı ama sonu aynı. Kocaman bir yat buluyorum. Kurtardığım bir kadın bir erkekle o yata binip denize açılıyorum. 31 yaşında bekar bayanım. Rüyanın unsurları: asansor, dünyanın sonu, tekrar eden rüya, kıyameti, yat, denize açılmak.

Rüyada tekrarlayan rüya görmek nasıl yorumlanır?

Devamlı, tekrar ederek görülen rüyalar, aynı rüyayı tekrar tekrar görmek bu rüyanın verdiği mesajı anlamadığınızı veya güçlü bir mesaj verdiğini ifade ederken, konunun aslı bizim o rüyayı değişik şekilde veya mekanda görmemizdir. Bu rüyalar pozitif olabilir fakat cogunlukla ihtiviyati (icerdigi konular) korku verir. Insan bu tür rüyaları görmeye devam eder cunki biraz önce bahsettigimiz gibi, birey rüyada kabusuna giren seyi gerçek yaşamında cozmek icin, onu anlamak için bir arastirma içine girmemistir, huzurlu bir hayat tarzına sahip olamadigi için bu rüyaları görmeye devam eder.

Ne zaman huzurlu bir hayatı yaşamaya baslarsaniz bu korku dolu rüyaların tekrarini gormeyeceksiniz.

Rüyada asansöre binmek , başarının işaretidir. Asansöre bindiğini görmek iş hayatınızda yükselecek, bol miktarda para kazanacaksınız anlamını taşır. Asansörun yanlış katta durması iş hayatınızda yolunda gitmeyen bir şey olduğunu ya da başarıyı yanlış yerde aradığınızı işaret edebilir.

7 ve 9 rakamlarının sizin için bir anlamı var mı? kontrol etmenizde yarar olabilir. Rüyada yedi sayısı , 7 rakamı görmek zihinsel mükemmellik, iyileşme, tamamlama, müzik ve yüksek maneviyata ulaşmayı belirtir. Rüyada dokuz sayısı , 9 rakamı görmek tamamlama ve üretkenlik, Yeniden doğuş, ilham ve Reformasyon işaret eder. Aynı zamanda dünyayı geliştirmek için çalıştığınızı gösterir.

Rüyada kıyameti, kıyamet gününü, dünyanın sonunu görmek hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret eder. Bana göre rüyanız bu engelleri aşarak huzur ve mutluluğa kavuşacağınızı simgelemektedir.

 

“Rüyada Tekrarlayan Rüya Görmek” için 2 yanıt

Cano

Rüyanızı hatalı sayfaya eklemişsiniz.

Fal bakmak, başka birine fal baktığını görmek Hayal ve asılsız şeylerle karşılaşacağınıza işarettir. Bakınız fal rüya tabiri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir