Rüyada Telaş Görmek

Rüyada telaş görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda bir telaş içerisindeydim. Babam yanıma geldi ve kıyametin kopacağını söyledi. Sonra bende o kadar tuhaf bit telaşa girdim ki aynaya baktım, birden ön dişlerimin iki tarafından çürüdüğünü gördüm ve ağlamaya başladım.

Ağlaya ağlaya eşarbımı yapmaya gittim ve tekrar aynaya bakarken dişlerimin düzeldiğini gördüm sevinçle babamın yanına geldim ve babam bana “şimdi kıyamet kopacak” dedi ve gitti, bende korkmaya başladım, bu ne demek. Rüyada kıyametin kopacağını görmek ne manaya gelir? lütfen cevabınızı bekliyorum.

Rüyada telaş görmek neye yorulur?

Mine merhaba,

Rüyada telaş görmek, telaş etmek ya da bir şey hakkında telaş yaptığını görmek, reel yaşamınızda sabırsızlık huyunuz olduğunu ve olayları detaylı bir şekilde incelemeden, tam anlamadan karar verdiğin için başının sık sık ağrıdığını temsil eder.

Rüyada babanızın kıyamet kopacak demesi aslında sizin gerçek hayatınızda hayallerinize kavuşmak için kimi engeller olduğunu, hedeflerinize ulaşmak için bunları aşmanız gerektiğini ifade ederken, aynada önce dişlerinin çürüdüğünü sonra düzeldiğini görmeniz ise daha önceden yaşadığınız bir hastalığı yeniden yaşayabileceğinizi ancak kısa sürede iyileşeceğini haber verebilir.

Rüyada dişlerinin çürüdüğünü görmek, gerçek yaşamınızda sağlık ve / veya işinizin tehlikede olduğunu zannettiğini gösterir. Bu yanlış düşünceden kurtulmalı ve kötü kelimeler kullanmamalısınız şeklinde tabir edilir. Rüyanın sonunda dişlerini sağlam görmen bu olumsuz düşünce şeklinden kurtulacağını göstermektedir. Ağlamak ise rahatlama simgesidir.

Rüyada telaşlı birini görmek, yaşamınızda başkasından kaynaklanan bir hayal kırıklığının etkisinden bir an önce kurtulmak isterken bir şeyleri aceleye getirip yeni hatalar yapmamak gerektiğine yorumlanır. Rüyada birini telaşlandırmak, reel hayatınızda şu anda hatalı bir şey yaptığınızı ya da hatalı bir yola gireceğinizi, girmeyi düşündüğünüzü simgeler.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir