Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Telefon Aramak

Rüyada telefon aramak neye işarettir?

Bekarım, 19 yaşında üniversite öğrencisiyim, ruh halimde tam finallerin bittiği dönem olduğu için çok daha rahatlamış ama gelecek sonuçlara göre memlekete gideceğim için aşırı stres altındayım. Şimdi öncelikle otogar gibi bir yerde erkek arkadaşımla beraberim, bir yere gideceğim ama nedenini bilmediğim bir şeyden dolayı sürekli bekliyoruz, bir tane otobüs geliyor ve bagajı açık. Elimdeki bavulu ona koyuyorum, daha sonra otobüs hareket ediyor ve ben de erkek arkadaşıma dönüp eşyalarımın olduğu bavulun o otobüste olduğunu ve gittiğini söylüyorum. Oradaki çalışanlar ise önemli olmadığını otogarlarda hep böyle sorunlar olduğunu söylüyorlar.

Daha sonra biz bavulu aramaya koyuluyoruz ve bu sırada ben telefonumu bulamıyorum. Epey bir zaman etrafı sevgilimle inceledikten sonra karanlık yokuş aşağı epey dar bir sokakta yerde 2-3 tane telefon görüyorum ve yaklaşık 8-9 tane de orada adam var ve yavaş yavaş güle güle yürüyorlar. Daha sonra yanımıza bir kız geliyor o da aynı şekilde telefonunu bulamıyormuş. Ben dayanamıyorum en sonunda gidip oradaki adamlara ne yaptıklarını sandıklarını, onların telefonumu çaldığını bildiğimi söylüyorum ve o sırada bir tanesi hariç hepsi uzaklaşıyor. O bir tanesi de cebinden bir şey çıkartıyor, bu sırada sevgilim, ben ve yanımızdaki kız oradan hızlı hızlı uzaklaşmaya çalışıyoruz ama biz koşarken tam olduğumuz yere yetişemeden bir patlayıcı madde fırlatıyor. Hiçbirimize gelmiyor ama orada hepimiz ölü taklidi yapıyoruz, adam gittikten sonra da kalkıyoruz.

Ardından o yolu takip ettiğimizde bir oda buluyoruz. Duvarda boydan boya raflar var, telefonlar her yerde ve 8-9 tane durumunda, bir raf dolusu da kıyafet var ama herkese bunu yaptıkları belli. Kendi telefonumu arıyorum arıyorum bulamıyorum, tam buldum sanıyorum yanımdaki kızın telefonu çıkıyor o telefonda. Daha sonra polisi arıyorum. Herkes geliyor araştırıyorlar ama benim telefonum ortalıkta yok. Daha sonra o kıyafet yığınında montumu buluyorum onu üstüme giyindiğim anda telefonu buluyorum ama telefon nedense gözüme minnacık geliyor “ne yapmışlar telefonuma” derken telefon birden açılıyor ve eski halini alıyor. Diğer çalınan her eşya da sahiplerine teslim ediliyor. Bana anlamını anlatabilirseniz gerçekten çok sevinirim teşekkürler.

Rüyada telefon aramak tabiri

Sinem merhaba, ana unsurlara bakmak gerekirse; rüyada otogar görmek gerçek yaşamda yeni bir yön arayışı içinde olduğunuzu ve geçiş dönemini ifade eder. Rüyada bavul görmek rüyayı gören kişinin bir hayal kırıklığı yaşayacağı yola çıkacağına ya da bir işe başlayacağına tabir edilir.  Rüyada kaybetmek veya telefon kaybettiğini görmek kendi iç dünyanızla veya yakınlarınızla olan haberleşmede bir kesilme olacağına işaret etmektedir. Rüyada kaybettiği telefonunu aramak kişinin bir şeyleri düzeltmek için çaba sarf ettiğini gösterir. Telefonunu bulup bulamamak sonucu açıklar. Bakınız telefon rüya tabiri sayfası.

Bu bilgiler ışığında gördüğün rüya gerçek hayatında yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu ifade ederken öte yandan da yolunda gitmeyen şeyi düzeltmek için arayış içinde olduğunu fakat bu arayış içinde hayal kırıklığı ihtimali olan işler yaptığını ancak sonunda hedefine ulaşacağını temsil etmektedir.

“Rüyada Telefon Aramak” için bir yanıt

Rüyada Azrail ile telefonda konuştuğunu görmek
18 yaşindayim, bu yil üniversite sinavina girdim, istediğim bölümü kazanmak için çok sınırda bir puan aldım. Rüyamda azraille telefonda konuşuyordum sanki daha önce de konuşmuştum bana geleceğini söylemişti bende dua etmiştim o da bana biraz zaman vermişti. Son konuşmasinda artik geliyorum hazirlan dedi ben yine biraz daha zaman istedim birak abdest alayim dua edeyim dedim o da kabul etti abdestimi aldim çok da korkuyordum sonra uyandim sizce rüyamin anlami nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir