Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Telefon Beklemek

Rüyada telefon beklemek neye işarettir?

İyi günler, rüyamda babam bir bakandan telefon bekliyor ve o telefon geliyor, bu ne demektir? yorumlarsanız sevinirim. 32, Erkek, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada telefon beklemek yorumu

Emre merhaba, rüyanızda babanızı görmüş olmanız çok değerli  bir rüya olup, isteklerinin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağını gösterir. Çünkü babalar kişiye hayat veren veren en değerli varlıklar olup, kişinin yaşam kaynağıdır. Babanızın telefon beklemesi babanızın gerçek hayatta bir haber beklediğini göstermekte (büyük ihtimalle bu telefon sizin hakkınızda) rüyada telefonun gelmesi ise babanızın beklediği haberin çok yakında geleceğini temsil etmektedir. Babanın bir bakandan telefon beklemesi ve o beklenen telefonun gelmesi bu konunun resmi bir kurumla daha doğrusu devletle ilgili olduğunu göstermekte ve bu gelişmenin sonunda çok sevineceğinizi temsil etmektedir.

“Rüyada Telefon Beklemek” için 2 yanıt

Rüyamda karanlık bir sokak mı desem cadde mi desem öyle bir yerdeyim. (Ancak sokak ışıklarıyla aydınlatılmış). Bir telefon kulübesinin önündeyim. Elimde telefon. (beyaz renkli ve eski çevirmeli telefonlardan). Bir erkeğe telefon edip etmeme konusunda kararsızım. (Zaten benim olduğumu bilmez sesini duyarım diye mi düşünüyorum tam net değil). O sıra o erkeği görüyorum. Çok güzel bir evde. Evin camları yere tavandan yere kadar modern bir ev. O evin içinde ve evin içi aydınlatılmış. Ancak camın önünde durmuş hatta kolunu dayamış (birini gözetliyor, bekliyor sanki). Üzerinde beyaz gömlek, siyah pantolon (takım elbise). O sıra bir kızı görüyorum eğer ben hemen bir tuş çevirmezsem (aramazsam)o arayacakmış. Bende hemen çeviriyorum. O sırada çocuk yanıbaşımda beliriyor birden.( Onu birden yanı başımda görünce şaşırıyorum, afallıyorum,bir garip oluyordum sanki).
Gerçek hayatta çekindiğim, yaklaşıp yaklaşmama konusunda kararsız kaldığım biri var. Acaba bu rüya onunla ilgili bir mesaj veriyor olabilir mi? 19, Kadın, Bekar, Üniversite öğrencisi

Cherry selam, haklısın aynen seninde tahmin ettiğin gibi gerçek hayatında içinde bulunduğun duygu ve düşüncelerin yansıması olup aynı zamanda yaşadığın kararsızlığın ifadesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir