Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek neye işarettir?

Merhaba, Benim rüyam şöyle, Ben 18 yaşında olduğum için normal olarak okuyorum, olay da okulda geçiyor. Ama olayın içindeki kişilerle de dershaneden tanışıyorum. (bunu özellikle belirtmek istedim ). Neyse rüyamda sevdiğim çocuk ve onun yakın arkadaşlarından biri vardı. Sevdiğim çocuğun üzerinde her zaman giydiği gibi koyu pembe bir t shirt bulunuyordu. Biz dersteyken tam hatırlamıyorum galiba ona ait telefon çaldı ve öğretmen telefonunu bir şekilde aldı. Sonra ders arası başladı, sevdiğim çocuk sıraların üzerinden atlayarak sıramın duvar kenarına oturdu, onun arkadaşı da benim yanıma. Biz sevdiğim çocukla konuşurken onun en yakın arkadaşı sürekli cep telefonu ile oynuyordu.

Ben sevdiğim çocukla, sevgililerden konuşuyordum ona birilerini ayarlamaya çalışıyordum ama bana öyle bakıyordu ki sanki “seni seviyorum” diyordu. Sonra biraz saçma olacak ama bizim evin yakınlarındaki pazarın yakınlarındaki boş arsa gibi bir yerdeyiz. Üzerimizde çok güzel kıyafetler var, sanırım veda gecesindeyiz. Birçok kişi de orada ama ben sadece ona bakıyorum o da bana. Arkasından yanıma geliyor elimi tutuyor, koşarak kalabalığa koşuyor ve gözden kaybolmadan rüya bitiyor. Lütfen tüm bunların ne anlama geldiğini yazarsanız sevinirim.

İsim / Takma isim : Sinem
Cinsiyetiniz : kız
Yaşınız : 18
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : umutlu
Rüyanızın konusu : sevdiğim çocuk
Anahtar kelimeler : telefon,gıdıklamak,ona ve bana

Rüyada telefon, cep telefonu görmek analizleri

rüyada telefon görmekSinem merhaba. Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızdaki iletişim sorunlarına, kendini ifade edememek konusuna işaret etmektedir.

Rüyada telefon görmek mutlu bir haber, iş hayatında kademenizin yükselmesi ve mal anlamına gelir. Telefon etmek, telefonla konuştuğunu görmek çok yakın bir zamanda sevineceğiniz bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada cep telefonu görmek bağımsız ruh halini, özgürlüğüne düşkün karaktere sahip olduğunuzu simgeler. Cep telefonu kullanmak, cep telefonuyla konuştuğunu görmek yeni bilgiler alacağınıza işaret eder. Cep telefonu kaybetmek, telefonunu kaybettiğini görmek kendi iç dünyanızla veya yakınlarınızla olan haberleşmede bir kesilme olacağına işaret etmektedir. Telefon aramak veya kaybettiği telefonunu aradığını görmek kişinin bir şeyleri düzeltmek için çaba sarf ettiğini gösterir. Telefonunu bulup bulamamak sonucu açıklar. Cep telefonu bulmak kendi iç dünyanız veya yakınlarınızla yeniden iletişim kurmaya başlayacağınız anlamına gelir. Elinde telefon ile birinden ya da bir yerden telefon beklediğini görmek gerçek yaşamda uzaktan beklediğiniz bir haberi alacağına delalet eder.

Rüyada telefon, cep telefonu konusunda ilave bilgiler

Rüyada telefon almak çok güzel bir haber almaya, size birinden miras kalacağına ya da yüksek bir makama yükselmeye yorumlanır. Telefonun çalması, telefon sesi duymak gerçek hayatta sizi endişeye sokan bir durumun işin hemen biteceğine işarettir. Telefonu açmak her türlü sıkıntıda size yardımcı olacak dostlarınız olduğunu akıldan çıkaramamak gerektiğine yorulur. Bozuk telefon görmek sizin gerçek hayatta hata yapmanızı bekleyen ve yakınınızda olan bir düşmana işaret eder. Rüyada telefonunu düşürdüğünü ya da telefonunun arıza yaptığını görmek niyetlenilen bir yolculuk ya da bir işin ertelenmesine veya iptal edilmesine, yolunda giden işlerin yavaşlamasına veya bozulmasına, kazancının ve rızkının azalmasına rivayet edilir.

Telefon numarası görmek görüşmek istediğiniz kişiyle temas kurmaya ve yardım için irtibata gerek olduğunu gösterir. Gerçek yaşamda hatırlamadığınız bir telefon numarasını rüyada görmek daha fazla sorumlu davranmaya ihtiyacınız olduğunu ifade eder. Rüyada iphone, ipad, tablet pc gibi gelişmiş akıllı telefon, el bilgisayarı görmek gelişmiş teknoloji ile uyumunuzu ifade eder ve yaşamınızdaki fırsatları yakalama beceriniz hakkında bilgi verir. iphone kullanmak veya benzeri cihaz kulladığını görmek gerçek yaşamınızda yeniliklere açık, teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden, önündeki fırsatlar konusunda uyanık olduğunuzu simgeler. iphone almak ya da benzeri cihaz aldığını görmek, fiyatı araştırmak kendinizi yenilemek, değişmek konusunda arzulu olduğunuzu ifade eder.

Rüyada jeton görmek çok para kazanmak, zengin olmak anlamına gelirken jeton almak kısa mesafeli, kısa süreli bir deniz yolculuğu, tren yolculuğu veya kara yolculuğu işaret eder. Jeton satmak, jeton sattığını görmek tanıdığı, sevdiği bir yakınından, mutlu bir haber alacağıma delalet eder.  Jammer görmek, sinyal kesici, telefon önleyici negatif davranışlarınızı kontrol altında tutmak için kendinizi geliştirmeye ihtiyacınız olduğunu belirtir. Daha fazla itidal göstermeniz gerektiğini ifade eder.

Türkcell, Vodafone, Avea gibi cep telefonu operatörlerinden birini veya gsm reklamlarını görmek gerçek yaşamınızda yaşadığınız iletişim sorunları veya iletişim beklentileriniz hakkında bilgi verir. Rüyada Türk telekom görmek,  Türk telekon şirketini, telekom firmasını, telekom ofisi, telekom bayisi, telekom irtibat ofisi veya telekom reklamlarını görmek iletişim ve kendini ifade etme konusunda içinde bulunduğunuz durumu yansıtır. Rüyanın detayına göre bu daha iyi hizmet alma, daha iyi iletişim, kendini daha iyi anlatabilme arzuları olabilir. Rüyada pager, bir çağrı cihazı görmek birinin size düşüncelerini anlatmak için iletişim kurmaya çalıştığını gösterir.

“Rüyada Telefon Görmek” için 10 yanıt

ben rüyamda yürürken elimde ki beyaz cep telefonumu gördüm elimden düştü kaldırdım yine düştü yine elime aldım yine düştü bu ne demek oluyor acaba bilgilendirirseniz mutlu olurum…

Meraba ben rüyamda telefon ile karın resmini çektiğimi görüyorum.

Şimdiden teşekkürler…

Kimden: gülçin
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün

rüyamda; telefonum çalıyordu ve arayan kişi erkek arkadaşımdı. açmayı istememe rağmen yetişemedim. daha sonra 2.kez çaldı evde ablam, annem olduğu için telefonu yine açamadım.

ben ruyamda telefonumu gordum, beyaz ekranındaki korumadan dolayı ekranı net göremiyordum, sonra jelatini çıkardım daha net görmeye başladım, merak ediyorum bu ne anlama geliyor.

rüyamda akşamında büyük sorunlar yaşayarak ayrıldığım erkek arkadaşımın bana mesaj attığını ama benim mesajı açmadığımı gördüm. Ne anlama geliyor acaba ?

Ben rüyamda çıktığım çocuğu 13 kere aradım ama bir türlü telefon çaldı ama açılmadı Ben bu rüyayı çok merak ediyorum.

Rüyada telefonunu yitirmek bir iletişim sorununa işaret eder, kendi iç dünyanızda veya yakınlarınızla olan haberleşmede bir kesilme olacağına alamet edebilir.

Yuruyus yaparken suyun icin iki tane cep telefonu goruyorum ve aliyorum, baska esyalarda goruyorum orada, degerli esyalar, yanimdakilerde aliyor bi seyler ama sonra polisler geliyor, biz aldiklarimizi polise fark ettirmeden suya tekrar birakiyoruz ama birileri beni tutuklatmak icin izler birakiyor, polis beni goturmek istiyor “ben bir sey yapmadim” diyorum, orada olan baska kadinlara bagirmaya basliyorum “siz yaptiniz bunu, beni tuzaga dusurdunuz” diye ailemden birine bir arkadasimi aramalarini istiyorum gelip alsin beni diye ama arkadasimin isi oldugunu gelemeyecegini soyluyor, polis beni goturemeden uyaniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir