Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Telefon Görüşmesi Yaptığını Görmek

Rüyada telefon görüşmesi yaptığını görmek neye işaret eder?

Rüyamda telefonda bir bayanla konuşuyordum, bana “böbreklerimde kist olduğunu, sonumun geldiğini, hemen doktora başvurmam gerektiğini” söyledi, daha sonra anneme söyledim “ölür müyüm” dedim, annem “evet ölürsün” dedi. Çok ilginç bir şey değil mi? lütfen yardımcı olun gördüğüm bu garip rüyanın manası nedir?

Rüyada telefon görüşmesi yapmak nasıl yorumlanır?

Rüyada telefon görüşmesi yapmak çok yakın bir zamanda sevineceğiniz bir haber alacaksınız demektir. Bu konuda rüyada telefon görmek sayfasında daha ayrıntılı açıklama bulabilirsiniz, lütfen inceleyin.

Rüyada böbreklerinde kist olduğunun söylenmesi şu anda bir maddi sıkıntı yaşadığınızı göstermektedir. Bu kist nedeniyle öleceğinizin söylenmesi ise bu maddi sıkıntının sona ereceğinizi işaretidir.

“Rüyada Telefon Görüşmesi Yaptığını Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda alışveriş merkezi gibi bir yerdeydim. Amca çocuklarımda vardı. Kırmızı döne döne çıkan büyük merdiven vardı. İlk başlarda yukarı doğru çıkıyorduk. Sonra dedemi gördüm bir telefon numarası verdi bana. Ve bizimle tanıştırdığın kız böyle birimiydi diyerek bağırdı. Telefonu aradım ismini sordum Ahmet dedi, kız arkadaşımla 28 haftadır çıktıklarını ve beni aldattığını söyledi. O çıktıgım merdivenleri geri indiğimi gördüm. 21, Erkek, Bekar, Çalışıyor

trkostak43 için cevap
Rüyanız gerçek hayatta karşılanmamış bazı ihtiyaçlarınızı tamamlamak için bazı adımlar atmayı, yeni atılımlarda bulunmayı düşündüğünüzü işaret ederken bu düşüncelerinizde ciddi bir risk payı olduğunu ve ilerlemek, yükselmek ya da engelleri aşmak isterken bazı zararlara uğramamak için dikkatli olmak gerektiğini temsil etmektedir. Rüyanın vermek istediği bir başka mesaj ise yaşamda her zaman her şeye karşı hazırlıklı olmak gerektiğini akıldan çıkarmamak gerektiğidir.

Telefon kapanması
Beni gerçek hayatta seven bir erkek rüyamda cep telefonuyla beni arıyordu. Bana “merhaba canım nasılsın” diyordu. Bende “iyiyim canım sen nasılsın” dedim, sonra ise telefon aniden kapandı, bir daha geri aramadı. Dün gece onunla ilgili durumlar hakkında düşünmüştüm, rüyanın bilinçaltı olup olmadığını bilmiyorum, ilginiz için teşekkürler.

Melis selam, gördüğün rüya gerçek hayatında bir iletişim sorunu yaşandığını, ya kendini doğru ifade edemediğini ya da karşındakini kendini ifade etmesine izin vermediğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir