Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Telefon Hırsızı Görmek

Rüyada Telefon Hırsızı Görmek Neye Çıkar?

Rüyamda benim yaşlarıma yakın kişiler vardı, hepsi erkekti sanırım biri de kuzenimdi, bunlar telefon hırsızı idi,  benim telefonumu çalmaya çalıştılar vermedim, bu sefer kardeşiminkini çalmaya çalıştılar vermiyordum derken bir yolunu bulup aldılar. O sıra kovalamaca başladı, kardeşim üzülmüştü (O normalde telefonunu çok sever) bir ara telefon ezildi büzüldü ama nedense hala peşindeydim, yanımda da tam hatırlamadığım bir kız vardı onunla beraber kovalıyorduk. Bir ara bizim elimize geçti onlar bizi yakalamaya çalıştı ama bayağı gerilimliydi, iş oldukça baya uzadı. Büyük bir binadayız, kaçıyoruz, aşağı kata iniyorum, yukarı kata çıkıyorum, bazen karşıma çıkıyorlar bazen yakalıyorlar ama yakalamalarından da baya korkuyorum.

Neyse sonun o kızla dışarı çıkmayı başardık, akşamdı, her yer karanlık. Sonra bir kadın çıktı, masum yüzlü bir kadın, yardım istemek için yanına koştuk, meğer kadın bir psikopatmış. Yanımdaki kızı kolundan tuttu çekti, galiba evine götürüyordu “niye yaptın bunu” falan diyordu. Bir şey yapmadığını biliyordum ben deli diye düşündüm, kızı onun elinden aldım, tam dönerken kovalamaya başladı, bağırarak “niye bunu yaptın Büşra” diyordu (adım Büşra), deli gibi bağırıyordu, “niye bunu yaptın Büşra, bunu neden yaptın” diye, yanımdaki kızda bende bir yerlere kaçıyorduk, kızı kovalamaya başlayınca ben yine o binaya girmeye çalıştım, beni kovalamaya çalıştı ama bıraktı, sanırım içeriye girdiğim an bizi kovalayanlara “alın beni, kaçmayacağım” gibi bir şey dedim, onlara güvendim, sonra “hayır seni ona götüreceğiz” dediler, on demekle kimi kastettiklerini hatırlamıyorum.

Sonra baya baya gerildim, korktum, bunlar beni korumaz dedim, duvarın arkasında kafasını uzatmış bir kadın vardı, karşıma iyi yüzlü sarı gibi küt saçlı bir kadın vardı, içimden şöyle düşündüm “bu kadın bana bir şey yapmaz iyi biri gibi” dedim, sonra sinsice “Büşra”dedi “efendim” bile diyemeden hiç bir şey diyemeden hemen duvarın arkasında bir tüfek gibi bir şey çıkardı ve beni anında vurdu, o ateş sesi çok ürkütücüydü, sonra uyandım, hala etkisindeyim. Bu arada bir yeri unuttum, anlattığım yerlerin bir kısmında filme bakıyordum ne kadar kalmış diye, sonra bu korku filmi mi acaba diye düşündüm, sonra olayları ben yaşıyormuşum gibi devam etti.

Rüyada Telefon Hırsızları Görmek Tabiri

Büşra merhaba, hakkında hiç bir bilgi vermemişsin. Böylesine önemli rüyaların sağlıklı yorumlanması için en azından yaşın, işin, medeni durumun ve şu anki ruh halin çok önemli. Bu bilgiler olmadan sadece genel bilgiler verilebilir. Dikkat edersen rüyanın odak noktası korku, endişe, gerilim, kaçmak üzerine kurulu ki bunlar senin şu anda gerçek hayatında oldukça gerilimli bir dönem yaşadığını anlatmaktadır. Diğer öneli unsurlar hakkında bilgi vermek gerekirse;

Rüyada telefon hırsızı görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında başarıya ulaşmasına, mutlu olmasına mani olan birisi veya birileri olduğunu temsil eder. Rüyada psikopat birini görmek rüyayı sahibi insanın çevresinde hak yolundan sapmış, nefsine yenilmiş ve şeytana uymuş birinin varlığına delalet eder. Rüyada birinden veya bir şeyden kaçtığını görmek rüyayı görenin geçmişte yaşadığı bir olayın etkisinden hala kurtulamadığını gösterir. Rüyada tüfek görmek genellikle aile ile ilgili ani bir haberi işaret eder. Rüyada vurulmak ya da vurulduğunu görmek vurulma neticesinde kan akmıyorsa iyidir. Üzerinizdeki bir baskının veya negatif enerjinin deşarj olduğunu, boşaldığını simgeler. Rüyanızda vurulma sonucu ne olduğu yazmıyor dolayısıyla mesajı ancak siz bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir