Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Telefon Kaybetmek

Rüyada telefon kaybetmek neye delalet eder?

Merhaba. Rüyamda annemle Turkcell’e gidiyoruz ve annemle cep telefonlarına bakıyoruz, fatura ödüyoruz. Tam cikacagimiz anda annem cep telefonunun yaninda olmadigini fark ediyor, annemin cep telefonunu bulmaya calisiyoruz ama bulamiyoruz (ki annemin eski cep telefonunu gordum, eski cep telefonu bozuldugu icin yeni cep teleofunu almistik). Annem o zaman “cep telefonum calindi” diyor ve “kamere kayitlarina bakalim” dediginde “kamere sistemimiz yok” diyor musteri temsilcileri. Bende “anne cep telefonun zaten bozuk, gel boş ver yenisini alalım” diyorum ve anneme yeni cep telefonu alıyoruz.

Ancak birdaha ki ay yine cep telefonu faturası ödemeye gittiğimizde annemin yeni cep telefonu kayboluyor ve aynisi yasaniyor, bende “anne simdi ne yapcağız o cep telefonu eski ve bozuktu yenisini aldik, simdi bu sefer ki cep telefonu yeni aldik, tuh yazik oldu” diyorum. Dükkandan çıktığımız an disarida mevsim yaz olsada firtina var ve millet deniz yolculugu yapiyor, denize giriyor, bende denize girmek istesem de denizin cok soguk oldugunu hissediyorum ama deniz cok berrakti. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 25, Kadın, Dul, Çalışmıyor.

Rüyada telefon kaybetmek yorumu

Değerli okurum, rüyanızda annenin iki kez telefon kaybetmesi aslında anneniz ile sizin aranızda iki konuda bir haberleşme eksikliği, yanlış anlama ya da birbirini anlamama durumu olduğunu temsil etmektedir. Ancak rüyanın son bölümü sizin sezgilerinize güvenip, içinizden gelen sesi dinleyerek bu iletişim sorununu aranızda çözeceğinizi ve huzur bulacağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Telefon Kaybetmek” için 4 yanıt

Eski sevgilim üstünden baya zaman geçmiş bir gün karşılaşıyoruz “telefonunu kullanabilir miyim” diyor, sonra telefonum onda kalıyor, ona ulaşmaya çalışıyorum, bir kaç gün sonra telefonumu getiriyor ama eskisi gibi değil, yüzünü somurtmuş başıma çarpar gibi veriyor telefonumu. Sevdiğim çocukla yaşadıklarımı öğrendi mi acaba diye düşünüyorum, kendisine sormaktan korkuyorum. Sevdiğim çocuk eski sevgilimin arkadaşı oluyor ona sormasını söylüyorum, büyük endişeye kapılıyor ya biliyorsa ya bir şey söylerse diye. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Simge selam,
Görmüş olduğun rüyanın bir mesaj verdiği söylenemez. Tamamen günlük hayatında içinde bulunduğun ruh halinin yansımasını göstermekte. Bu konuda daha detaylı bilgiyi eski sevgili sayfasında okuyabilir, oradaki bilgilerle daha detaylı analiz yapabilirsin.

Rüyamda sevgilimin telefonunda benim dışımda başka bir kızı canım diye kaydettiğini yakalıyordum. 21, Kadın, Flört, Öğrenci.

Rüyanız gerçek hayatta sevgilin ile aranızda bir güven sorunu yaşadığını ya da kıskançlık dozunu ayarlamakta zorluk çektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir