Rüyada Mesaj Ve Kuaför Görmek

Rüyada mesaj ve kuaför görmek nedir?

Rüyada bir otobusteyim. Gercekte saclarımı kestirmeyi dusundugumden olsa gerekki kuafore gidiyorum. Ordan da ise gidicekmisim ama sonradan hatırlıyorum. O gün Salı ve ben Salı günleri calısmıyorum. Kuafore gidiyorum ama kimseyi bulamıyorum orada. Sevdigim kişiyi goruyorum sonra. Bir masada oturuyoruz karsılıklı. Beni aramıs ama ulasamamıs, telefonum yanımda olmadıgı icin. Nasıl bilmiyorum ama bir şekilde bulmus beni. Ben saclarımı toplamısım tepeme.

Normalde de pek iyi degilim bu sıralar rüyamda da pek iyi gorunmuyorum. Bitkin gorunuyorum. O çok iyi gorunuyor ama neseli denebilcek kadar iyi. Cok da enerjik aynı zamanda. Bir yere gidecekmisiz, ustumu değiştiriyim ben önce diyorum. Eve gidiyoruz o beni kapıda bekliyor. Evin ici aydınlık gorunuyor. Aksam ama ısıklar yanıyor evde. Annemle ablama farkettirmeden, ustumu değiştirip cikicakmisim hemen.

Arka odadan onların konuşma seslerini duyuyorum ama onlar eve girdigimi farketmiyorlar. Telefonumu goruyorum mesaj gelmis sevdigim kisiden. Telefonumu acmayınca mesaj bırakmıs. Mesajı dinliyorum. ”Hadi ac teli, yarın bulusalım, acsana nasılsa acıcaksın, ama ac, ya da bugun niye bulusmuyoruz. , hadi ac. ” Yine aynı enerjik ses tonuyla bırakmıs mesajı. Zaten telefonuma gerek kalmadan bulmustu beni.

Evden dısarı cıkarken bir sepet koyuyorum kenara. Icinde birseyler var. Ayagımda topuklu güzel ayakkabılar var. Dısarı cıktıgımda hava karanlık gorunuyor. Evin karsısında mahalleli kadınlar oturmus bize bakıyorlar. Annem de iclerinde. (Burada oyle kadınlar olmaz aslında ben yurt dısında yasıyorum ama rüyamda burada da varmıs) Bize bakıyorlar. O sırada Bahadır adında bir arkadaşımı goruyorum. Ucumuz yanyana duruyoruz bir ara. Kadınlar beni onlardan biriyle sevgiliyim sanıyorlar. Ama ben olmadıgımı biliyorum ve buna uzuluyorum aynı zamanda insanların oyle dusunmesi gucume gidiyor. Cunku onu rüyamda da seviyorum ve sevgilim olsun istiyorum.

Bir ara ikimiz yanyana duruyoruz. Yanyana durdugumuz halde nasıl oluyor bilmiyorum, dudaklarımızın kenarları birbirine degiyor ama opusmuyoruz. Ikimiz de pur dikkat bir yere bakıyoruz. Neresi olduğunu bilmiyorum. Bir ara basımı cevirip yüzüne bakıyorum dikkatlice ama cevirmiyor basını hala oraya bakıyor.

Rüya ayrıntıları : otobüs, saçlarını kestirmek, kuaföre gitmek, saçlarını toplamak, üstünü değiştirmek, konuşma sesleri, topuklu ayakkabı, güzel ayakkabılar, karanlık hava.

Rüyada mesaj ve kuaför görmek tabiri

Rüyanız hayatınızda bir davranış değişikliğini işaret etmektedir. Bazı değişim ihtiyacınız için arayış içinde olduğunuzu simgelemektedir.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir