Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Mesaj Ve Kuaför Görmek

Rüyada mesaj ve kuaför görmek nedir?

Rüyada bir otobusteyim. Gercekte saclarımı kestirmeyi dusundugumden olsa gerekki kuafore gidiyorum. Ordan da ise gidicekmisim ama sonradan hatırlıyorum. O gün Salı ve ben Salı günleri calısmıyorum. Kuafore gidiyorum ama kimseyi bulamıyorum orada. Sevdigim kişiyi goruyorum sonra. Bir masada oturuyoruz karsılıklı. Beni aramıs ama ulasamamıs, telefonum yanımda olmadıgı icin. Nasıl bilmiyorum ama bir şekilde bulmus beni. Ben saclarımı toplamısım tepeme.

Normalde de pek iyi degilim bu sıralar rüyamda da pek iyi gorunmuyorum. Bitkin gorunuyorum. O çok iyi gorunuyor ama neseli denebilcek kadar iyi. Cok da enerjik aynı zamanda. Bir yere gidecekmisiz, ustumu değiştiriyim ben önce diyorum. Eve gidiyoruz o beni kapıda bekliyor. Evin ici aydınlık gorunuyor. Aksam ama ısıklar yanıyor evde. Annemle ablama farkettirmeden, ustumu değiştirip cikicakmisim hemen.

Arka odadan onların konuşma seslerini duyuyorum ama onlar eve girdigimi farketmiyorlar. Telefonumu goruyorum mesaj gelmis sevdigim kisiden. Telefonumu acmayınca mesaj bırakmıs. Mesajı dinliyorum. ”Hadi ac teli, yarın bulusalım, acsana nasılsa acıcaksın, ama ac, ya da bugun niye bulusmuyoruz. , hadi ac. ” Yine aynı enerjik ses tonuyla bırakmıs mesajı. Zaten telefonuma gerek kalmadan bulmustu beni.

Evden dısarı cıkarken bir sepet koyuyorum kenara. Icinde birseyler var. Ayagımda topuklu güzel ayakkabılar var. Dısarı cıktıgımda hava karanlık gorunuyor. Evin karsısında mahalleli kadınlar oturmus bize bakıyorlar. Annem de iclerinde. (Burada oyle kadınlar olmaz aslında ben yurt dısında yasıyorum ama rüyamda burada da varmıs) Bize bakıyorlar. O sırada Bahadır adında bir arkadaşımı goruyorum. Ucumuz yanyana duruyoruz bir ara. Kadınlar beni onlardan biriyle sevgiliyim sanıyorlar. Ama ben olmadıgımı biliyorum ve buna uzuluyorum aynı zamanda insanların oyle dusunmesi gucume gidiyor. Cunku onu rüyamda da seviyorum ve sevgilim olsun istiyorum.

Bir ara ikimiz yanyana duruyoruz. Yanyana durdugumuz halde nasıl oluyor bilmiyorum, dudaklarımızın kenarları birbirine degiyor ama opusmuyoruz. Ikimiz de pur dikkat bir yere bakıyoruz. Neresi olduğunu bilmiyorum. Bir ara basımı cevirip yüzüne bakıyorum dikkatlice ama cevirmiyor basını hala oraya bakıyor.

Rüya ayrıntıları : otobüs, saçlarını kestirmek, kuaföre gitmek, saçlarını toplamak, üstünü değiştirmek, konuşma sesleri, topuklu ayakkabı, güzel ayakkabılar, karanlık hava.

Rüyada mesaj ve kuaför görmek tabiri

Rüyanız hayatınızda bir davranış değişikliğini işaret etmektedir. Bazı değişim ihtiyacınız için arayış içinde olduğunuzu simgelemektedir.

“Rüyada Mesaj Ve Kuaför Görmek” için 4 yanıt

Merhaba. Dün gece rüyamda eski sevgilimi gördüm. Bana “seninle bir şey konuşacağım, mesaj at bana” dedi. “Senin numaran bende yok ki” dedim numarasını verdi. Mesaj atıcam bekle dedi. Bu ruya ne anlama gelir lütfen yazın. Tesekkur ederım.
18, Erkek, Bekar, Öğrenci, mutlu

Sevdiği kızdan mesaj gelmesi
Rüyamda, o gecenin gündüzünde sevdiğimi söyleyip çıkma teklifi ettiğim kız, bana layık olmadığını söyledi, sevgime karşılık veremeyeceğini söyledi. Onu çok seviyordum gerçekten öyle böyle değil çok seviyordum, sevgilisinden 2 gün once ayrılmıştı. Sebebi ise sevgilisi onu çok üzüyordu, ben onun daha fazla üzülmemesi için cesaretlenip hayatımdaki ilk çıkma teklifimi ettim. Akşamında çok dil döktüysem de olmadı. Ruh halimi anlamışsınızdır, çok istiyordum gece yatarken bile çok istiyordum, üzgündüm, yalnızdım. Ardından rüyamda sabah kalktiğımda bana çok güzel mesajlar göndermişti seni seviyorum falan demişti. Rüyam sadece bundan ibaret. Yaşım : 15, Ögrenciyim. Medeni durum: bekar

Abdulbaki merhaba, senin yaşında bir genç bu konulardan ziyade derslerine daha fazla ağırlık vermeli ama ben yazarsam yazayım hiç bir şey değişmeyeceğini biliyorum. Derslerine ağırlık vermediğin takdirde 3 ila 5 yıl sonra milyonlarca üyesi olan işsiz ordumuza sende katılmış olacaksın. O zaman belki beni hatırlayacaksın ama iş işten geçmiş olacak. Rüyana gelirsek bu tür rüyalar masum gençlik rüyaları denilen türden olup, kişinin gelişiminin yansımasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir