Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Telefonda Ağlamak

Rüyada telefonda ağlamak ne demektir?

Şu anda okumak için Avustralya da bulunan kız arkadaşımı rüyamda gördüm. Telefonda konuşurken ağlıyordu. Ailesi onu çok özlediğini söyledi ve bunun için ağladığını anlattı.

Ben bu rüyaya bir anlam vermedim. Ailesine bağlı birisidir. Birinin telefonda ağladığını görmek neyi gösterir, hayırdır inşallah. Yorumlarınızı bekliyorum sayın admin.

Telefonda ağlayan birini rüyada görmek neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya hayırlara işaret olup, güzel şeyleri işaret etmektedir. Gördüğünüz rüya kız arkadaşınızın korkularını ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmakta olduğunu, duygusal dengeyi yeniden sağladığını ifade etmektedir. Unutmayın ağlamak iyidir, rahatlama göstergesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Telefonda Ağlamak” için 3 yanıt

Rüyada ölmüş babayla telefonda konuşmak ve ağlamak
Ben babamı 4 ay önce kaybettim ve hala bu durumu atlatamadım, geceleri sürekli ağlıyorum. Okulda, stajda, evde veya başka bir yerde nedensiz ağlayasım geliyor, babamı kaybettikten sonra yüzüm hiç gülmedi, okulu bırakmayı düşündüm, bunun üzerine bir gece babamı gördüm rüyamda.
Rüyada bir arkadaşım beni arıyordu, telefonu açıyorum ama babam çıkıyor telefona, bana ‘kızım seni yanıma alacağım’ diyor, ben ağlamaya başlıyorum ‘alma baba’ demek istiyorum ama dudaklarım birbirine yapışıyor konuşamıyorum. Sonrada uyandım zaten ne anlama geliyor söyler misiniz?

Rüyamda teyzemi gördüm, anneme sarılmış ağlıyordu. Sonra içeriye girdim beni çağırdı, yanına oturdum. Sonra kızının yani kuzenimin ona biz konuşurken telefonda ağladığımı söylüyor, sonra tekrar bana sarılıp hıçkıra hıçkıra ağlıyor. Annem kenardan bizi izliyor, sonra ben de duygulanıp ağlıyorum.
15, Kadın, Bekar, Öğrenci, şaşkın.

Rüyamda nişanlımla telefonda konuşuyorum ama sesi titriyor, sonra “ne oldu sana” diyorum söylemiyor “Mete ne oldu” diyorum ağlamaya başlıyor, biraz sıkıntım var ama merak etme geçecek Osman gelicek onunla Eyüp Sultana gidicez namaz kılıp dönücez duzelicek diyor, sonra dikkat et deyip kapatıyorum. Sonra odaya gidiyorum herkes beyaz pijama giymis yatmış sonra uyandım. İstihareye yatmıştim ama sabah namazını kıldıktan sonra gördüm bu rüyayı hocam ama gene Rabbim bana göster diyerek uyudum nedir bu rüyanın alameti hocam nolur bi cevap verin ve yardim edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir