Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Telefonda Göz Aydını Görmek

Rüyada telefonda göz aydını görmek nasıl yorumlanır?

26 yaşında, evli ev hanımıyım. 2006 aralık ayında bir doktor eşimle bana ay ve günü tam hatırlamasam da 2009 da bir bebeğiniz olacak demişti. Yalnız bu doktorun bebek konusuyla bir ilgisi yoktu o zamanlar başka bir rahatsızlığım vardı ve çok şaşırmıştın ne ilgi diye. Ben İzmir’de yaşıyorum.

Bundan bir ay önce rüyamda bana bir kız telefon açıyor ve “adım Necla yakında İstanbul’a gelecem görüşelim” diyor, bende ona “ben seni bulurum” diyorum ama Necla diye bir arkadaşım yok. Şu an İstanbul’da ailemin yanındayım. birde bir arkadaşım rüyamda bana “gözün aydın bir kızın oldu” diyor ve çok şaşırıyorum o bana telde haber veriyor kızımın olduğunu. Rüyalarımı yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkür ederim.

Rüyada telefonda göz aydını yorumu

Rüyada çocuk sahibi olmak, olduğunu görmek, çocuk sahibi olacağının söylenmesi, çocuk sahibi olmayı çok isteyen insanların sık sık gördüğü bir rüyadır ve temel rüyalar arasındadır. Rüyada telefonla konuştuğunu görmek rüyayı gören kişinin uzaktan beklediği bir haberi alacağına delalet eder.

“Rüyada Telefonda Göz Aydını Görmek” için bir yanıt

Rüyamda öğretmenimle bir şey konuşacaktım.Arkasından yetişip onu durdurmak için telefon ettim.Bir süre sonra telefonu kapattım onu durdurduğum için sonra yanına gittim ama ne söyleyeceğimi unuttum o an.Bunun anlamı nedir?
Yaşım : 18, Cinsiyet:Erkek. Medeni Halim : Bekar. Şu an ki ruh Halim : Karmaşık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir