Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Telefonda Kız İstendiğini Görmek

Rüyada telefonda kız istemek neye işarettir?

Rüyamda benim hoşlandığım çocuğun babası telefonda annem ile konuşuyordu, sonra onun babası “biz kızınızı çok beğendik, istemeye gelmek istiyoruz” dedi. Sonra annem “şu anda değil, lütfen daha sonra görüşelim” dedi ve beni bir şeyler için tembihledi ama ben annemin dediklerini anlamadım. Size zahmet rüyamı tabir edebilir misiniz?

Rüyada telefonda kız istendiğini görmek yorumu

Gül merhaba, bilmelisiniz ki sağlıklı bir rüya yorumu için rüyayı gören kişinin yaşı, medeni durumu, işi ve korku endişe umut sevinç gibi ruh hali gibi bilgiler verilmelidir. Ancak o zaman doğru bir analiz yapılabilir. Örneğin 12 yaşında bir kızın rüyasında istendiğini görmesi ile 22 yaşındaki  bir genç kız için kız istemek rüyası farklı anlam taşır. Bu bilgiler elde olmazsa sadece genel bilgiler verilebilir.

Rüyada telefonda kız istendiğini görmekGördüğünüz rüya bir mesaj vermekten ziyade sanki gerçek hayatınızda olmasını istediğiniz şeylerin beyniniz tarafından size yansıtılmasını göstermektedir. İnsan beyni o kadar gelişmiş özelliklere sahiptir ki; kişinin kontrolü dışında kendi başına çalışıp bazı zamanlar kişinin kendini iyi hissetmesi için ona görmek istediği şeyleri bir film şeridi gibi gösterir. Buna iyileştirici rüya diyoruz. Bu tür rüyaları gören kişiler sabah kendini çok iyi hissederek kalkarlar, yaşama sevinçleri artar, güne iyi başlarlar ve o günleri iyi geçer, o gün yaptıkları her şeyde başarılı olurlar. Örnek vermek gerekirse sizin rüyanızda olduğu gibi hoşlandığı kişinin ailesi tarafında istenmek, borçlu birinin rüyasında bol paraya kavuşması, hasta olan birinin kendini iyileşmiş görmesi sayılabilir.

Rüyada bir kızın istendiğini görmesi onun gerçek yaşamında dileklerinin gerçekleşip, sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder, yakında gelişecek güzel olaylar sonucu kendini iyi hissedeceği mutlu günlerin yaklaştığına rivayet edilir.

“Rüyada Telefonda Kız İstendiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda sevdıgım kışının ölmuş babasi beni istemeye gelmiş ve oğularının biriyle evlenmem için bana yalvariyordu, bende istemıyordum. Adami hiç gormemiştim şu ana kadar ve çok çaresiz görünüyordu. 18, Kadın, Bekar, Ogrenci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir