Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Telefonda Müzik Dinlemek

Rüyada telefonda müzik dinlemek nedir?

16 yasındayım, cınsıyetım kız, calısmıyorum, okuyorum. Rüyamda 2 gece ust uste eski sevgilimi gordum.
İlk rüyamda benı arayıp telefonda müzik dınlettı, slow bir muzıktı, bende agladım rüyamda.

2. rüyamda ıse tekrar cıktıgımızı gördüm, sarılıyorduk, bir merdıvende oturuyorduk dışarıda. Sonra bıran eski sevgılım suan cıktıgım çocuk oldu, sonra tekrar eski sevgılım oldu, sonra sınıftaydık onunla, ona onu ne kadar sevdıgımı soyledım, çok mutluydum, ıcım ıcıme sıgmıyordu bu ne anlama gelıyor?lutfen yardım edın.

Rüyada telefonda müzik dinlemek yorumu?

Sizin yaşınızdaki genç kız ve genç erkekler ayrıldıkları eski arkadaşlarını sık sık rüyalarında görürler.
Gördüğünüz rüya gerçek yaşamda sizi çok etkileyen bir olayın yansımasıdır ve herhangi bir mesaj vermemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Telefonda müzik dinlemek rüyayı gören kişini şu anda yaşadığı iletişim sorununu çözdükten sonra başarıya kavuşacağına, hedefine ulaşacağına delalet eder.

 

“Rüyada Telefonda Müzik Dinlemek” için 4 yanıt

ben 19 yasındayım dun gece ruyamda telefonda bırı tarafından muzık dınletılıyordu dıledıgım muzık ıngılızceydı bende buna gulerek tepkı verıyordum bunun anlamı nedır merak edıyorum cevap yazın

rüyamda babamın bana hediye telefon aldığını görüyorum fakat sıradışı bir telefon, açtıgım zaman notebook oluyor, kapattğm zaman normal telefon, süper birşey keşke rüyamdaki telefon gerçekte de olsaydı

isim uğur
yaş 25
Selamlar. rüyamda babam benim telefonumu kullanmak istiyordu. bende pek verme taraftarı değildim. yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Uğur

Gördüğün rüya baban ile iletişiminde bazı sorunlar yaşadığını, babanın seninle iyi bir iletişim kurmak için çaba sarf ettiğini ancak aynı çabayı senin göstermediğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir