Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Telefonda Tehdit Edilmek

Rüyada telefonda tehdit edilmek neye işarettir?

Rüyamda öncelikle, telefonuma tehdit mesajları geliyor. Mesaj; resimli ölümü çağırıştıran korkulu bir resim, telefonla aranıp tehdit ediliyorum aynı kişi tarafından tehdit ediliyorum hep. Bu kişi nasıl oluyorsa, hayatıma bir şekilde giriyor ama nasıl olduğunu bilemiyorum ama o beni tehdit kişi sanki bir şekilde hayatıma girmiş, ama ben çok tanımıyor gibiyim, tanıyor da gibiyim. Ben ona yakın olmaya çalışıyorum, ama diğer yandan da korkuyorum, korktuğumu belli etmiyorum.

Bu bir erkek, saçları hafif öne geliyor, beyaz pantolon giymiş, açık renk gömleği vardı ve esmer tenliydi, zayıf bir fiziği vardı. Akrobat gibi oradan oraya sıçrıyordu ama beni tehdit eden kişi olduğunu düşünüyordun ben, onun 3 tane yılanı vardı, sanki o yönlendiriyordu yilanları.

3 tane yılan benimle konuşuyordu ama ne dediklerini hatırlamıyorum zaten rüyamda da konuştuklarını korktuğumdan anlamıyordum. Sadece korkmamaya çalışıyordum, siyah ve beyaz renkli yilanlardı. O adama söylüyordum “korkuyorum bunları al yanımdan” gibi konuşmalarımı hatırlar gibiyim. Sonra uyandım, saat:21:00 civarıydı, uyurken tekrar o rüyayı görmek istemedim. Yorumunuzu merak ediyorum, teşekkürler.

Rüya temaları telefon mesajı, tehdit mesajları, korkulu bir resim, beyaz pantolon, açık renk gömlek, esmer tenli birini, Akrobat gibi zıplamak, 3 tane yilan, konuşan yilanlar, yilanla konuşmak

Rüyada telefonda tehdit edilmek yorumu

Rüyanız kendinizi baskı altında hissettiğinizi, çaresizlik duygusu yaşadığınızı veya bazı iç korkularınız olduğunu ifade etmektedir. Bu konuda detaylı açıklama için lütfen rüyada tehdit görmek sayfasını inceleyin.

“Rüyada Telefonda Tehdit Edilmek” için 2 yanıt

23 yaşındayım cinsiyetim kız üniversiteyi bitirdim.Rüyamda telefonum çalındı onu her yerde arıyorum okulda hocamda o sırada beni gözetliyo ben ağlıyorum başka bir telefondan telefonumu başka telefondan arıyorum buluyorum ama kabını değiştirmişer bağırıyorum sınıftaki öğrencilere hocam yanıma geliyo anlatıyorum ağlıyorum kim çaldı sınıfta bulmaya çalışıyorum

birlikte seyahat için yola çıktığım ve daha sonra nerede olduğunu bilmediğim oğlumla telefonla konuştum telefonda bana “çarpıldığını parasının çalındığını muhtemelen hırsızların onları takip ettiğini” söyledi.

yorumlayabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir