Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Telefonda Tuhaf Ses Görmek

Rüyada telefonda tuhaf ses görmek neye işaret eder?

Rüyamda tek tarafli ask yasadigim adamla telefonda konusuyorum. Ben annemle ve ablamla birlikte bir yere gidiyorum. Nereye gittigimizi bilmiyorum ama bir otobusten inip durakta bekliyoruz. Ben onunla konuşuyorum hala. Cok mutluyum telefonda konusurken. Konusuyoruz, guluyoruz. Sanki o gelicekmis bizi almaya. Onun konuşma tarzından, sozlerinden oyle anliyorum sanirim ama gelmiyor aslinda. Eve gittigimizde tekrar ariyorum, birseyler soyluyorum ama o sirada yanımda küçük bir çocuk var sanirim ve ben onunla oynuyorum.

Telefonu tam actiginda benden tuhaf bir ses cikiyor. Yani o oyle anliyor ve kızıyor bana. Bugun Kadir gecesi diyor. (Rüyamda farkinda degilim ama bu kismi biraz sasirtici çünkü o musluman degil hristiyan). Ben ozur dilerim diyorum yanlislikla oldu, hem de bilmiyordum diyorum. Ama bana onu çok fazla aramisim diye de kızıyor. Yeter diyor. Telefon hala kulagimda duruyor ben farkinda diilim ama o telefona bir müzik koymus. Cok güzel bir muzik. Onu dinliyorum bir sure.

Rüya unsurları : tek taraflı aşk, telefon görüşmesi, otobüsten inmek, durakta beklemek, küçük bir çocuk,  kadir gecesi, müslüman, hristiyan,

Rüyada telefonda tuhaf ses görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız çok yakın bir zamanda sevineceğiniz bir haber alacaksınız manası taşımaktadır.

“Rüyada Telefonda Tuhaf Ses Görmek” için 3 yanıt

Rüyada telefonun çaldığını görmek
Merhaba ben İpek,
27 yaşındayım bekarım. Rüyamda evimdeyim telefonum çalıyor açıyorum, arayan kuzenim (kuzenim bayan evli).
Bana direkt diyor ki “2017’de Elif ölecek sen öyle evleneceksin” (Elif de onun kuzeni ama benim değil).
Bende çok şaşırıyorum, diyorum ki “Öyle söyleme, söylediklerine dikkat et, yani gerçek olabilir tarzında uzun şeyler söylüyorum” sonra kuzenimden ses gelmiyor. Alo alo diyorum sonra birden gülmeye başlıyor.
Yorumlarsanız şimdiden teşekkür ederim.

İpek merhaba,
Bir insanın ne zaman öleceğini sadece Yüce Allah bilir. Ne rüyada, ne falda, ne de başka bir türlü bunu bilmek imkanı yoktur.
Bana göre rüyanız, yaşamınızı gözden geçirip bir muhasebe yapmanız, hayalleri ve hedeflerinizi gözden geçirmeniz, yaşamın ve zamanın kıymetini bilip onu daha iyi değerlendirmeniz gerektiğini hatırlatan bir mesaj verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir