Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Televizyon Muhabiri Görmek

Rüyada televizyon muhabiri görmek neye işarettir?

Merhaba. rüyamda bir arkadaşımı gördüm, aslında arkadaşım türbanlı ama kafası açık bir şekilde bir televizyon programına çıkmıştı.

Ayağının tabanından topraklar saçaklı halde sarkıyordu, yani ayağının altından toprak çıkmıştı. Oda derdine çare aramak için televizyon programına çıkmıştı ve bir televizyon muhabiri ile görüşüyordu. Sonra benimde ayağımda yeşil renkli bitki çıkmış jiletle ayağımın altından kazıyorum ama köklerinin kaldığını gördüm. Cevaplarsanız ve adımı yazmazsanız sevinirim.

Rüyada televizyon muhabiri görmek neye yorulur?

Rüyanız, o arkadaşınız hakkında çok şaşıracağınız bir haber alacağınıza işaret etmektedir. Bu haber mal, mülk, şöhret konularında olabilir.

Rüyada televizyon muhabiri görmek aldatma, korku, zeka, terk edilme anlamlarını simgeler. Şuan olumsuz duygular yaşadığınız anlamındadır.

Rüyada televizyon muhabiri olmak, televizyon muhabiri olduğunu görmek, Ahlakınızı ve İkna kabiliyetinizi kötü anlamda kullandığınız manasına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada televizyon görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir