Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Temel Görmek

Rüyada inşaat temeli neye delalet eder?

İyi akşamlar, rüyamda bizim evin önünde çok büyük bir apartman var, sonra birden kuvvetli bir rüzgar çıkıyor ve apartman yavaş yavaş yere eğilmeye başlıyor, temelleri gözüküyor ve bina yere yatıyor. Ölen kalan var mı bilmiyorum, aniden uyanıyorum. Bu neye işaret?

Rüyada temel görmek yorumu

Rüyada temel görmekFatma merhaba, bizden sağlıklı yorum almak için rüyalarınızı lütfen hakkınızda mümkün tüm bilgileri vererek rüya gönder sayfasında yollayın. Rüyada apartman görülmesi aile içinde tartışmalar çıkabileceğini işaret edeceğine yorulmaktadır. Bazı rüya yorumcuları bu tartışmanın bir miras ya da bir şeyi paylaşmak hususunda olacağını rivayet etmektedir. Apartmanın eski yeni olması, sağlam çürük, yüksek alçak olması gibi durumlar bu tartışmaların şekli, şiddeti, sonunun nasıl olacağı hakkında bilgi verebilir. Rüyanızda gördüğünüz apartmanın büyük olması bu tartılmanın büyük olacağını ifade edebilir.

Rüyada kuvvetli rüzgar çıkması rüya sahibini meydana gelecek bazı olaylar sonucu hayat tarzını değiştireceğine işaret ederken şiddetli rüzgar aynı zamanda bu değişimin yakında gerçekleşeceğine delalet eder. Rüzgarda apartmanın yıkılması ise verdiğiniz bir hatalı karar nedeniyle yaşamının istemediğiniz bir yöne gittiğini ya da yanlış yolda olduğunu gösterir. Bu rüya alternatif olarak bir konuda önemli bir aşağılık duygusu hissettiğinizi ve bunun altında ezildiğinizi de gösterebilir.

Binanın yere eğilmesi sonucu inşaat temeli görünmesi hakkınızda bir uyarıda bulunmakta ve istekleriniz ile sahip olduklarınız arasında bir çelişki olduğunu temsil etmektedir. Rüyada temel görmek rüya sahibinin kendini ister ruhsal isterse fiziksel olarak geliştirmek arzusunu gerçekleştirebilmesi için önce ayaklarının yere sağlam basması gerektiğini bunun için barınma, beslenme, güvenlik, ait olma gibi temel insan gereksinimlerini karşılamış olması gerektiğine işaret eder. Rüyada sağlam atmak bu rüya kendini tanıma ve onur gösterir, size hayranlık beslendiğini ifade eder. Rüyada ayaklık, dayak, dayanak, destek, duraç, esas, istinat, kök, mesnet, payanda, pekitme, taban, takviye, temel terimleri de benzer anlamlar taşırlar.

“Rüyada Temel Görmek” için bir yanıt

Rüyamda evimizin karşısına yüksek katlı bir bina yapılıyormuş. Binanın temeli atılmış durumda oluyor. Ancak biz bu binanın yapılmasını istemiyoruz. Çalıştığım işyerinde müdürümün yanına gidiyorum. Müdürüm bana binanın yapımının durdurulduğunu ve inşaatın devam etmeyeceğini söylüyor. Bu habere çok seviniyorum. Yaş: 39, Medeni durum: Evli, İş: Memur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir