Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Temizlik Görmek

Rüyada temizlik görmek neye işaret eder?

Rüyamda ölmüş babamı temizlik yaparken gördüm. Benim babam 12 sene oldu vefat edeli, bu ikinci kez onu rüyamda görüşüm. Rüyamda rahmetli babamı evimizin odasını elektrikli süpürgeyle temizlik yaparken gördüm, anlamı ne acaba ne olur beni aydınlatın, merak ettim çok. Buket

Rüyada temizlik görmek nasıl yorumlanır?

Buket merhaba, rahmetli baba hakkında detaylı bilgiyi rüyada ölmüş babayı görmek sayfasında bulabilirsin.

Rüyada temizlik görmek, çok hayırlı bir rüya olup, arınma, yenilenme, iyileşmeyi temsil eder. Güzel gelişmelere işaret eder. Rüyada temizlik yapmak, rüyada temizlik yaptığını görmek, hayatınızdan negatif şeyleri atacağınızı ve önemli problemlerinizin üstesinden geleceğinizi işaret eder. Hayatınızda yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder.

Rüyada lavabo temizlemek içinizdeki negatif duygulardan uzaklaşma, hayata daha olumlu bakmaya başlama ifadesidir. Evinin önünü temizlemek, Rüyada evinin önünü temizlediğini görmek, çok sevdiği bir tanıdığının geleceğine işaret eder. Cam temizlemek, cam temizlediğini görmek güzel bir haber alacağına delalet eder, temizliği temizlik bezi ile yapıyorsa bir akrabası hakkında iyi haber alacak demektir.

Buzdolabı temizlemek, buzdolabını temizlediğini görmek bolluk, bereket demektir. Rüyada tava temizlemek , tencere temizlemek bir borcun biteceğine işarettir. Rüyada oturduğu cadde, sokak veya apartmanı temizlediğini görmek çevresindeki kimi iyi insanlardan güç ve destek alacağına işarettir.

Rüyada araba temizlediğini, yıkadığını görmek arabası varsa daha iyi bir model alacağına, arabası yok ise yeni araba alacağına işarettir. Rüyada baca temizlemek aile içinde çok mutlu günlerin geldiğine müjdedir.

“Rüyada Temizlik Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda evde temizlik yaparken canım çok sıkılıyor ve apar topar sinemaya gidiyordum. Sinema için gittigim avmde hiç kimse yoktu biletleri alıp çıktıktan sonra avm nin dolup taştıgını gördüm bileti alınca yalnız oldugumu fark ettim ve birilerini çagırmak istedim fakat telefonumda lira yoktu ve kimseyi arayamadım bir sekilde annem ve babamla iletişim kurdum ve onlar geldi, beraber sinemaya gittik fakat izlemek icin bilet aldıgım filmin oldugu sinema salonunu bulamadım. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci

Melos merhaba,
Rüyada temizlik yaptığını görmüş olman, hayatından negatif şeyleri atacağını ve önemli problemlerini üstesinden geleceğini işaret etmektedir. Hayatında yeni bir döneme girdiğini ifade eder.
Rüyada sinemaya gittiğini görmeniz, sizin duygu ve / veya eylemler karşısında kendinizi korumak için çalıştığını gösterir.
Rüyanın devamında gelişen olaylar ise hayatının dengesini yeniden kurmak için birilerinin desteğine ihtiyaç duyduğunu ve ailenin yardımıyla bunu başaracağını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir