Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Temizlik İşine Girmek

Rüyada temizlik işine girmek neye delalettir?

Ben 27 yaşında bekar işsiz biriyim. rüyayı gören teyzem. Teyzem rüyasında beni işe girmiş olarak görüyor, girdiğim yerde temizlik yapıyormuşum. Avizeler falan varmış onları siliyormuşum. Teyzem “Ahmet nasıl yapıyorsun zor olmuyor mu” falan diye soruyormuş bende iş olsun da sorun değil falan demişim.

Bu rüyanın manası ne demektir, teşekkür ederim.

Rüyada işe girdiğini görmek nasıl yorumlanır?

Teyzenizin gördüğü rüya 2 ana mesaj vermektedir.

1. Rüyada işe girmek tabiri  sayfasında görüleceği gibi
* Rüyada is bulmak, yeni iş bulduğunu görmek yaşamınızda olumlu gelişmeler olacağını, evliği düşünüyorsanız bunun yakında gerçekleşeceğini işaret eder
* Rüyada iş başında çalıştığını görmek her türlü meşru gayret, çalışma ve hayırlı kazanca delalet eder.

2. Sizin kişisel gelişimini tamamlamış, karakteri oturmuş, aklı başında bir insan olduğunuzun ifadesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada temizlik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Temizlik İşine Girmek” için 2 yanıt

Rüyada temizlik malzemesi görmek
Ben on sekiz yaşında bir erkeğim. Rüyamda iki gün önce ahşap bir eve taşınıyormuşuz, ev eski ama büyüktü.
Dün gece ise rüyamda bilmediğim büyük bir binadayım, adamlar geldi, kaçarken küçük bir odaya girmeyi deniyorum saklanmak için ama adam beni yakalıyor ve odaya kilitliyor, oda küçük ama içinde temizlik malzemeleri var oda kilitli ben adama sıkıştığımı söylüyorum oda dar olduğu için sonra bir şekilde çıkıyorum odadan ama bir daha geliyorum oraya yılan yoktur, artık yatarım diyorum kendi kendime. ( bu rüyayı rüyamın içindeki rüyada gördüm )

Rüyanız, gerçek hayatınızda duygusal karakter, geçmişe bağ, kökenlerine düşkünlük simgelerken aynı zamanda zamanda kişiliğinizin oturduğunu ve geçmiş ile gelecek arasında mükemmel bir dengeye sahip olduğunuzu işaret etmekte ve içinizdeki bazı korkuları üzerinizden attığınızda güzel günlere kavuşacağınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir