Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Temizlikçi Görmek

Rüyada temizlikçi görmek neye delalet eder?

Rüyada temizlikçi görmekMerhabalar, ben rüyamda cami gördüm, caminin tuvaletinde bir temizlikçi görevlinin temizlik yaptığını gördüm, bu sırada temizlikçi bana “sen ölmedin mi, buraya ne zaman geldin” dedi ve ben ona “ama ben ölmedim” dedim.

Sonra dışarı çıktım ve duvarın üstünde cennete gittin yazısı vardı ve ben buna çok sevindim, sonra malzemesi kötü bir inşaatta olduğumu gördüm, kötü olduğunu oranın sahibine anlattım ama o itiraz etti sonra yapı yıkılıyor muydu artık bilmiyorum, oradan uzaklaştım. Yanımda birisi vardı herhalde tam hatırlamıyorum ve ardından birden kirli bir suda yüzmeye başladım, yüzerken bir dükkanda teyzem diye tanımadığım kişiye selam verdim ve o kişi başkasıyla ilgileniyordu rüyam bu kadar . Yorumlarını bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Rüyada temizlikçi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada temizlikçi görmek, rüyayı gören kişinin bazı konulara daha fazla dikkat etmek gerektiğini ifade eder ve temizlik yapan birini görmek günlük yaşantınızda ne söylediğiniz konusunda dikkatli olmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyanızın devamında gelişen olaylar, gerçek yaşamınızda olumsuz duygu ve düşüncelerin yoğun olduğu, umutlarınızı kaybettiğini bir yaşama dönemi içinde olduğunuzu, yaptığınız çalışmalardan bir sonuç alamadığınızı işaret etmektedir.

Rüyada  temizlikçi olduğunutemizlik işleri yaptığını görmek saygınlığınıza, itibarınıza bir tehdit olduğu anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada temizlik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Temizlikçi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada temizlik yapmak
Rüyamda büyük bir bina var oraya temizlikçi olarak gidiyormuşum, temizliği yapıp oradan çıkıyorum. Yolda yengemle karşılaşıyorum. “Bana bir yerden miras kaldı, bir aile var onlara yardım edeceğim, 30 bin vereceğim” diyor, sonra “sana da 10 bin ayırdım, bunu al” diyor, aldım mı hatırlamıyorum. Şu detay var yengemin üzerinde koyu mavi pırıltılı bir elbise var ve tesettürlü, normalde açık biridir, birde bana “dayının haberi yok, sakın söyleme” diyor, yorumlarsanız sevinirim.
31, Kadın, Boşanmış, Çalışmıyor, karmaşık

Rüyada temizlik yapmak, Rüyada temizlik yaptığını görmek, hayatınızdan negatif şeyleri atacağınızı ve önemli problemlerinizin üstesinden geleceğinizi işaret eder. Hayatınızda yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder.
Rüyanın devamında gelişen olaylar ve gelişmeler, hayırsever birinin vesile olmasıyla şu anda içinde bulunduğunuz hırs, güç ve öz güven eksikliği sıkıntılarından kurtulup, huzura kavuşacağınızı simgelemektedir. Mavi renk huzur simgesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir