Kategoriler
Zaman

Rüyada Temmuz Ayını Görmek

Rüyada Temmuz ayı ne demek?

Ben 14 yaşında bir kızım. Bir rüya gördüm ve yardımınızı bekliyorum. Lütfen yardım edin. Rüyamda bizim evin mutfağına doğru gidiyordum ve karşımda anneannemi gördüm.( anneannem daha geçen yıl 5 Kasım’da vefat etmişti.) Sonra anneanneme nasıl geldiğini soruyorum ve ”Bekle bir müzik açıyım konuşalım” bir şey söylüyorum ve anneannemde bana sadece “dinleme” diyor. Bende ”Sadece Justin Bieber ” diyorum. ( Aslında normalde hayatta Justin Bieber dinlemem). Oda Justin Bieber dinlememem gerektiğini söylüyor. Benimde aklıma One Direction adlı grup geliyor ve onu telefonumdan açmaya çalışıyorum. Fakat telefonumdaki tüm resimleri ve şarkıları silinmiş. Ve tarihe baktığımda ise 23 Temmuz 2008′e dönmüş olduğumu görüyorum.

Bu rüyayı bazıları kendim küçük olduğum için görmemin normal olduğunu fakat bazıları ise İlahi bir mesaj olarak görebileceğimi söylüyor. Ve bu aralar hep buna benzer rüyalar görüyorum. Lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada Temmuz ayını görmek tabiri

Sinem merhaba, Öncelikle söylemeliyim ki gördüğün rüyanın ilahi bir yönü yok toplum olarak rüyalar konusundaki en büyük yanlışımız her gördüğümüz rüyada hemen bir ilahi mesaj aramaktır.

Rahmetli anneannen hakkında açıklama için ölü görmek analizi sayfasını incelemelisin. Bence rüyanın en önemli unsuru gördüğün tarih olup;

Rüyada Temmuz ayını görmek  kasvetli bakış, beklenmedik zevk ve iyi bir servet işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin gerçek hayatta etrafındakilerin dikkatini meraklı bir kişi olduğunu ve bu sebeple bazı zamanlar sıkıntıya düştüğünü ifade eder.

Rüyada Temmuz ayında olduğunu görmek alternatif olarak rüyayı gördüğünüz ay bir nişan, nikah veya düğüne katılmaya işaret edebilir. Bu rüya kişinin önüne güzel fırsatlar çıkacağını ve bu fırsatları iyi değerlendirerek yaşama sevincinde artışa kavuşacağını, uzun bir ömür süreceğine, yakında gelecek iyi bir kısmete işaret eder.

Birde 23 Temmuz 2008 tarihinin senin için bir anlamı var mı onu düşünmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir