Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Tencere Görmek

Rüyada tencere görmek neye delalet eder?

Rüyamda evli olduğum kişinin ailesinin evinde akrabaları da var benim ailemde orada evin ortasınında büyük bir tencere, bir erkek delikanlı tencerenin içini süngerle yıkıyor, bende elinden alıp ben süngerle yıkayıp akrabaları bir şeyler söylüyor, bırakıyorum, sonra uyandım yorumu gönderirseniz sevinirim, sevgiler.

Rüyada tencere görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada tencere görmek, genellikle ev hali, geçim, rızk konularında bilgi verir, dolu veya boş olması ve malzemesine göre anlam taşır. Tencerenin yapıldığı malzeme biliniyorsa onun tabirine bakmak gereklidir.

Rüyada tencere görmekRüyada çelik tencere maddi bakımdan kendinizi daha iyi hissedeceğiniz kimi gelişmeler yaşayacağınızı temsil eder. Düdüklü tencere hiç bir maddi kaygı taşımadan, gelişmelerden korkmadan ilerlemeniz gerektiğini, kısa sürede başarıya kavuşacağınızı simgeler. Toprak tencere hayatınızda yapmak istediğini değişilik için uygun zaman geldiğini haber verir. Bu eski bir şeyi yenilemek, kimi şeyleri birleştirmek konularında olabilir. uzun vadede bunun çok faydasını göreceksiniz anlamı taşır. Seramik tencere reel hayatta ikilemler ile uğraşırken, çözümün aslında karşınızda durduğunu ve bu çözümün çok net ve kolay olduğunu haber verir.  Cam tencere uzlaşmanın mümkün olmadığını düşündüğünüz bir konuda aslında bunun mümkün olduğunu, olaylara net bakıp, her şeyi tüm yönleri ile görmek gerektiğini ifade eder. Bakır tencere geleneksel duygu ve düşüncelerinizden biraz uzaklaşıp yaşamınızdaki belirli bir grup hakkında daha uzlaşmacı olmanız gerektiğini simgeler.

Rüyada tencere yıkamak rüya sahibinin çok sevineceği bir haber almasına yorumlanır. Tencere temizlemek bazende kişinin yaptığı güzel işler veya davranışları sebebiyle çevresindekilerin takdirini kazanmasına, o kişilerin size daha yakın olma arzusunu gösterir.

Dolu tencere rüya sahibinin hayatında bir şeyin onaylanmasını müteakiben bol nimete, güzel geçime, bolluğa ve yeni dostluklara kavuşacağına işarettir. Boş tencere görülmesi makbul sayılmaz ve kişinin baskı altında olduğuna işaret eder, bu yüzden zor günler geçirdiğine yorulur. Tencerede ekşi bir şey görmek ise şu anda dost olduğu biriyle  düşman olmaya yorumlanır.

“Rüyada Tencere Görmek” için 2 yanıt

rüyamda kız kardeşim benim evimden boş bir çelik tencere alıp gitti. Vermek istemedim yine de alıp gitti. ne anlama gelir acabaa

nişanlımın annesi rüyasında kirli bir tencere görüyor, tenceriyede ben getiriyormuşum, annemde babamla konuşup “nişanı atalım” diyormuş bu ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir