Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Teneke Görmek

Rüyada teneke kutu görmek nedir?

Rüyada teneke görmekMerhaba, rüyamda ölmüş dedemle birlikte demin yaşadığı eve gidiyorduk. Dedemin elinde tenekeden kutu vardı bu kutu 5 litrelik yeşil yağ tenekesi idi.

Dedem zor yürüyordu, elinden yağ tenekesini aldım. Koluna girdim, yavaş yavaş yürüdük. Eve varmadan yol kenarındaki parkta dedemi oturturdum. Aşağıda bıraktığım yağ tenekesini alıp dedemin yanına geldim. Dedemin yaşadığı evin yolu gerçekte de dik bir yokuştu. Bu rüyamın manası ne demek acaba?

Name: zehra
Cinsiyetiniz: kadın
Yaşınız: 34
Medeni durumunuz: evli
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Subject: yağ
Anahtar kelimeler: sıvı yağ

Rüyada teneke görmek yorumu

Zehra merhaba, gördüğün rüyanın ana unsurları ölmüş dedeyi görmek ve onun elindeki teneke kutudur.

Rahmetli dedeni sağ görüş olman canlı görülmüş olması genellikle hasret ile özlemleri, aile sıcaklığı, kendini güvende hissetme gereksinimi ya da yol gösterici birine gereksinim duyduğunuzu gösterir. Bakınız ölü yorumu.

Rüyada teneke görmek haksız kazanç anlamına gelmektedir. Hak ederek kazanılmamış bir şeye işarettir. İnce saç kutu, metal kutu da aynı anlamları taşır.

“Rüyada Teneke Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda böyle dışarıda her yerde çamur var, eşimi bekliyorum, elimde büyük bir bıçak diyorum ki “gelsin kurban keselim”. O arada dışarıda tanıdık birilerini de gördüm, her taraf çamur pislik ama benim Üstüm temiz, bizim odunluk gibi bir yer var orada demir teneke falan var eşime diyorum ki “onları verelim gitsin” sonra verdik gitti yorumunuzu bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim. 47, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Nazan merhaba,
Gördüğünüz rüya iç dünyanız hakkında, umutlarınız, hayalleriniz, beklentileriniz hakkında bilgi vermektedir ancak bu konularda yeterli bilgi olmadığı için sağlıklı yorum yapmak zordur.
Rüyada çamur görmeniz, bir karışıklık veya peşinizi bırakmayan, yapışkan durum olduğunu gösterir.
Elinizde bıçak ile kurban kesmeyi beklemeniz, ilahi bir yardım beklediğinizi, hayatınızdan bazı şeyleri ( korku, sıkıntı gibi) kesip atmak arzunuzu temsil ederken gördüğünüz tanıdık kişiler, size sıkıntı verenlerin tanıdıklarınız olduklarını akla getirmektedir.
Rüyanızın son bölümü çok ilginç ve önemli. Odunlukta gördüğünüz tenekeler geçmişte birine bir haksızlık yaptığınızı ve bu yüzden vicdan azabı çektiğinizi işaret ederken tenekeyi vermeniz bundan bir şekilde kurtulacağınızı haber vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir