Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Teneke Kutu Görmek

Rüyada teneke kutu görmek nedir?

Rüyamda babam bana pembe bir teneke kutu içinde pembe bir fotoğraf makinesi hediye ediyordu, sadece fotoğraf makinesi değil yanında bir sürü şeylerde vardı ama dikkatimi bir o çektiği için aklımda o kalmış. Neyse sonra babam bana gülümseyerek hediyeyi verdikten sonra ben her şeyin her yerin fotoğrafını çekiyorum, sonra biri benim fotoğrafımı çekiyor.

Elimde 2 tane fotoğraf var, birisi ben ve yanımda bir kaç kişi var (galiba kardeşim falan ) diğeri de sadece benim fotoğrafım, sadece benim olduğum fotoğraf biraz bulanık ve renklerde biraz soluk diğeriyse ilkine göre iyi ama sadece benim olduğum taraf diğerlerinin olduğu tarafa göre canlı yani diğerlerinin yüzlerini ayırt edemedim sizce anlamı nedir ?

Rüyada teneke kutu görmek yorumu

Rüyada teneke kutu görmek geçmişle ilgili kimi şeyleri saklamanız gerektiğini işaret eder. Teneke kutunun içinde bir şeyler görmek yeteneklerinizi küçük görmemeniz gerektiğini gösterir.

Rüyada babanızın verdiği teneke kutunun renginin pembe olması ilginç ve bu içinizde sakladığınız gerçekleşme imkansız, boş hayalleri terk etmeniz gerektiğini tensil etmektedir. Rüyanızdaki pembe fotoğraf makinesi ayaklarının yere basmaması, boş hayallerin yüzünden yaşadığın hayal kırıklığının sona ereceğini, yaşadığın sıkıntılı durumun yerini umut ve mutluluğa bırakacağını gösterir.

Rüyanın devamında olanlar da yine senin hakkında faydalı mesajlar vermekte ve geçmişten, özellikle kötü anılardan bir an önce kurtulmak gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir