Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Tenis Görmek

Rüyada tenis maçı yapmak neye delalet eder?

Rüyamda elinde raket ile Jennifer Lopez’i gördüm, onunla birlikte tenis maçı yaptık, konuştuk ama Türkçe konuştuk, şarkı söyledi ve “Türkiye ye gelecek misin” dediğimde evet dedi, bu rüyanın sonucu nedir gerçekleşebilir mi? 27, Erkek, Bekar, Çalışıyor. (tenis oynamayı normalde bilmiyorum ama rüyamda çok güzel oynuyordum)

Rüyada tenis görmek yorumu

Sarp merhaba, Jennifer Lopez’i rüyada görmek ünlü görülmesi olarak kabul edilirse rüyada ünlü birini görmek, ünlü birisiyle karşılaşmak, bir ünlüyle konuşmak, ünlü birisiyle tanışmak rüya sahibinin yakında bazı olaylar karşısında çok mutlu olacağına, umutlarının artacağına yorulurken aynı zamanda kişinin çevresi tarafından daha fazla beğenilmek ve takdir edilmek isteğini ifade eder. Bu rüya alternatif olarak o kişiyle ilgili inançlarınızı gösterebilir.

Rüyada tenis görmek, tenis maçı, tenis karşılaşması, tenis oynayanları görmek rüyayı görenin kendini savunmak zorunda kalacağı bir durum yaşayacağını veya iki seçenek arasında bir tercih yapmak zorunda kalacağını ifade eder. Tenis oynamak, tenis oynadığını görmek savunma, hamle, değişiklik, kanıtlamak ve bazı sorunları simgeler. Rüyada tenis kortu görmek, tenis alanı, tenis sahası, tenis oynanan yer görmek gerçek hayatta yaşamın her alanında yarışma, rekabet için hazırlıklı olmak gerektiğini, günlerin ne getireceğinin belli olmadığını, her şeye hazır olmak gerektiğini simgeler.

Rüyada raket görmek, tenis raketleri savunma mekanizması simgeler. Raket kullanmak, raket kullandığını görmek gitmek istediğiniz adreste istenmediğinizi düşünüyor olabilirsiniz manası taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir