Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tente Görmek

Rüyada tente görmek neye çıkar?

Rüyada tente görmekSayın yorumcu, Rüyamda geçen yıl rahmetli olan babaannemi almaya evine gidiyorum. Dışarıda nasıl yağmur yağıyor, sanki gök delinmiş gibi hemen bir dükkanın önündeki tente altına sığınıyorum ve yağmurun dinmesini bekliyorum. Evin yolu yağan yağmurdan çamur olmuş ve iki tane beyaz timsah arka arkaya yol boyunca duruyor. Bende timsahların üstüne basarak babaannemin evine giriyorum.

Babaannem kötü bir durumda olduğundan onu rahat olması için yanıma kendi evime alıyormuşum. Onu kucağımda taşıdığımı ve çok mutlu olduğunu gördüm. Yorumlarsanız sevinirim

Rüyada tente görmek yorumu

Selin merhaba, rüyada rahmetli babaanneni görmüş olman onu çok özlediğini ve gerçek hayatında karşı karşıya olduğun bir sorunu aşmak konusunda bilgisine ve görgüsüne güvendiğin birine ihtiyaç duyduğunu simgelemektedir. Yağmur yağdığını görmek hayırlı anlam taşır ve rüyayı gören için bolluk, bereket ve sağlıklı bir yaşam işaret eder.

Rüyada tente görmek bir konuda rüya sahibi için korumacı tutumu ifade eder. Kişinin gerçek hayatında önemli bir mevkiye gelebileceğini işaret eder.

Rüyada timsah görülmesi kişinin hayatındaki hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder, bu bir uyarıdır, olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir ikazdır. Doğu kültürlerinde rüyada timsah görmek alçak karakterli birine, dostunuz gibi görünen aslında düşmanınız olan kimseye, rakiplere, hilekar kişiye işaret ettiği söylenir. Soğukluk ve duyarsızlık manası taşır, kimi konulara daha duyarlı yaklaşmanız gerektiğine işaret eder. Pek çok rüya tabiri yorumunda olduğu gibi burada da timsahın büyük veya küçük olması, rüyada neler olduğu, neler yaşadığı tabiri önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir