Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tepe Görmek

Rüyada tepe görmek neye çıkar?

Annem bir rüya görmüş, rüyasında kardeşimi okula yolluyormuş. Okul çıkışında almak istemiş ama kardeşimi bulamamıs, köyde bir okulda okuyormuş. İlhan diye bagiriyormus fakat bulamamis, bir kac kere daha seslenmis yokmus, yakındaki bir tepede cocuklar varmis onlarla olabilecegini düşünmüs, bakmis ki cocuklarin elinde beyaz bir çuval icinde biri varmis suya batırıp çıkariyolarmis.

Annem yine “İlhan” diye bagirinca cocuklardan biri anneme bakmis ve cuvalı tepeden asagi fırlatmis, annemin ayaklarinin önüne gelmis birde bakmış ki kardesim, gözleri acik bir sekildeymis, ölmüş. Bu ne anlama geliyor?

Rüyada tepe görmek neye yorulur?

Duygu merhaba, annenin rüyası ilk bakışta korkunç görünüyor, Allah böyle bir şeyi kimseye göstermesin. Rüyanın ana unsurları tepe ve oğlunun ölümüdür. Rüyada oğlunun ölümünü görmek güncel hayatınızda çok değer verdiğini bir şey konusunda duygu ve düşüncelerinde değişik olduğunu, yaşam kalitenizde olumsuzluklar olduğunu düşünmeye başladığınızı simgeler.

Rüyada tepe görmek zor bir iş üstlenip başarıyla sonuçlandıracağına işaret eder. Rüyada tepeye tırmanmak, tepeye çıkmak istemediğiniz bir işin sorumluluğunu almak anlamına gelir. Rüyada tepeden aşağı inmek gerçek hayatta üzerine aldığın bir sorumluluğu başarıyla yerine getirdiğini gösterir. Rüyada tepeden düşmek küçük bir zarar, ziyan, kayıp yaşayacağını işaret eder.

“Rüyada Tepe Görmek” için 3 yanıt

Uzaktaki ablam, rüyasında beni bir dağın tepesinde bir bebeğe doğru giderken, gitmeye çalışırken görmüş, anlamını çok merak ediyorum ve en kısa zamanda sizden yanıt bekliyorum. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir