Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Tepeye Gitmek

Rüyada tepeye gitmek nedir?

Ben 22 yaşında üniversite öğrencisiyim. Ben köyümden yanında bulunan tepeye gittim. Tepe kayalık gibiydi hiç yeşillik yoktu. İçinde oda benzeri yarı karanlık içinde hafif bulanık bir havuz bulunan bir mağaraya girdim. Biraz yüzdükten sonra bağdaş kurup dertli dertli havuza baktım. Sonra geç oluyor deyip elbiselerimi almaya gittim ama bulamadım ve karanlık çöktü köye geri dönemedim. Sadece avret yeri örtülü bir biçimde yolumu kaybedip bir şehre çıktım. Orada yolda geçen insanlara elbise için yalvardım ama yardım etmediler. Bilginize sunarım. Teşekkürler.

Rüyada tepeye gitmek tabiri

Rüyada tepe görmek zor bir iş üstlenip başarıyla sonuçlandıracağına işaret eder. Rüyada tepeye tırmanmak istemediğiniz bir işin sorumluluğunu almak anlamına gelir. tepenin kayalık olması sinirli, agresif, zaman zamanda aşırı inatçı davranışlarınız nedeniyle olayları zorlaştırdığını ve gereksiz yere kendinizi tehlikelere attığını simgelemektedir.

Rüyada mağaraya girmek veya bir mağaranın içinde olmak ana rahmini ifade eder ve kişinin korunma, sakınma ihtiyacı içinde olduğunu, bir şeylerden korktuğunu gösterir. Rüyanın devamında gelişen diğer olaylar ise gerçek hayatta görmezlikten geldiğiniz, örtbas etmek ya da unutmak istediğiniz bir şey olduğunu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir