Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ter Görmek

Rüyada ter görmek neye işarettir?

Rüyamda dayımlardaydık, kız olan kuzenim (teyzemin kızı) beni elimden tutup yan odaya götürdü, biraz zaman geçtikten sonra “ter kokuyorsun” dedi ve ben kendimi kokladım, kokmuyordum. Sonra yengeme gidip “ben yıkanıyorum” dedim, sonra onlarda kalan formamı ve beyaz tişörtümü arıyorum ama sadece beyaz tişörtü buluyorum ve giyiyorum, sonra uyanıyorum, sizce bu rüya neye işaret?

Rüyada ter görmek yorumu

Rüyada ter görmek, terlemek, terlediğini görmek gerçek yaşamınızda stres, korku veya sinirlilik yaşadığınızı gösterir. Rüyada birinin terlediğini ya da terleyen birini görmek yaşamın rekabetçi ve acımasız yönünü temsil eder ve hedeflere ulaşmak ve orada kalabilmek için sürekli çalışmak gerektiğini belirtir.

Rüyada ter kokusu nedir?

Rüyada ter kokusu kokunun kime ait olduğu ile  açıklanır. Kendi terinin koktuğunu görmek rüyayı gören kişinin geçmişteki bazı kötü anıların etkisinden henüz kurtulamadığını ve bu durumun günlük hayatta esas meseleye odaklanmasına mani olduğunu, işlerinde başarılı olamadığını gösterir. Rüyada başkasının ter kokusunu duymak kişinin başkalarının dertleri veya kederleriyle uğraşmak nedeniyle kendini veya ailesini ihmal ettiğini gösterir, bu durumdan daha fazla olumsuz etkilenmemek için herkesin kendi başının çaresine bakmasının gerektiğine delalet eder.

Rüyada ter silmek

Rüyada ter silmek hayatta başarılarınızı devam ettirmek için daha fazla çaba sarf etmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada başkasının terini silmek bu rüya, kimi zamanlar yaşamda başarılı olduğunuzu karşınızdakine hatırlatmak gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir