Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ter Kokusu

Rüyada ter kokusu neye işarettir?

Çocukluk arkadaşımın evine gidiyorum, salonda annesi var o yok. Sandalyenin üstünde 2,3 tane gömleğim var, uzun süredir orada. Sarı, gri ve mavi renklerde, mavi olanı giyiyorum. Hepsi ter kokuyor, mavi daha temiz, sarı buruşuk “Yıkamamışsın teyze” diyorum. Oğlunun sanıyor gömlekleri. Sıkışıyorum. Banyodan içeri giriyorum, temiz, lüks duş oturma yerini tuvalet sanıyorum sağa bakıyorum tuvalet orada. Sonra duş ve abdest alıyorum namaz kılacağım.Volkan diye arkadaş çağırıyor, çantamı eşyalarımı alıp iniyorum, apartmanda ışık yok, merdivenleri inip çıkıyorum, güneş ışığı vuruyor.

Rüyada ter kokusu tabiri

Berke merhaba, rüyada gömlek görmek sayfasında anlatıldığı gibi kirli gömlek görmek muhtaçlık durumlarına işaret eder, kişinin maddi konularda daha dikkatli olması gerektiğine yorulur. Mavi renk huzur, sarı renk hastalıklı durumları temsil eder. Sen bu kirli gömleklerden mavi olanını seçiyorsun ki bu sorunlardan huzura geçişe işarettir. Gömleklerin ter koktuğunu yazmışsın ama bu ter kokusu kime ait bu net değil.

Rüyada ter kokusu bu kokunun kime ait olduğu ile  yorumlanır. Rüyada kendi terinin rüyayı gören insanın geçmişten kalma bazı kötü anıların etkisinden henüz kurtulamadığını ve bu durumun günlük hayatta esas meseleye odaklanmasına mani olduğunu, bu yüzden işlerinde başarılı olamadığını gösterir. Rüyada başkasının ter kokusu kişinin başkalarının dertleri veya kederleriyle uğraşmak nedeniyle kendini veya ailesini ihmal ettiğini gösterir, bu durumdan daha fazla olumsuz etkilenmemek için herkesin kendi başının çaresine bakmasının gerektiğine delalet eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar aslında senin bu sıkıntılı durumdan çıkmak için gösterdiğin gayreti temsil etmekte ancak hala çıkışı bulamadığını göstermektedir.

Renkli gömlek yorumları

Sarı gömlek hastalıklı bir ilişki yüzünden kişinin yorgun düştüğünü ifade eder. Mavi gömlek insanın yaşayacağı bir sıkıntıyı kısa sürede atlatıp, mutluluğa kavuşacağını gösterir. Rüyada gri gömlek görmek belirsizlik ifadesidir. Kişinin yaşadığı kararsızlığa bir an önce son vermesi gerektiğini anlatır.

“Rüyada Ter Kokusu” için 2 yanıt

Ailemle donatilmis masada yemek yedik. Sonra mudurum benim icin masa hazirlamis onla oturdum yiyceklerle cikolatayla isi ogretiyodu. Sonra babam geldi uykusuz o pek anlamayabilir dedi. Sonra mudurum yine cagirdi masada dilimlemis oldugu yesil elmadan bir parca verdi bana. Sen yemeyo cok seversin al senin için gibisinden bisey dedi.Sonra yabanci kizlar dedemin konusmasiyla dalga geciyodu bende onlara ben anlamiyorum siz niye guluyosunuz dedim. Niyetim dedemi koruma amacliyken. Ama dedemin kalbini kirdim. Adam mosmor oldu pisman oldum soyledigme kizlar sessiz dedemde guler yuzlu olmaya calisti babannemde izledi bisey yapmadi.

İngilizce kursunun sahibi ozgun bey var kendisi faşist ve ona gore en cok mantikli gelen kurandaki ayet, Biz insanlara gökten kitap indirseydik elbette oyle inandirmasini bilirdik sizi sınıyoruz. Ayetidir. Bu adam benim ruyama şöyle girdi. Dersane ortaminda bu yine sahibi. Ben test cozmek istedim canım sıkılmis ve 4,5 yada 6 soruluktu test. Çogu sorusu haber veren sorulardi. 2,3tanesi elifle alakaliydi. Şöyle yaziyordu. Gökte elif işareti çıktı, insanlar bu isaretin için doldurmak için.
Kanlarını akitiyolardi. Ve doluyordu. … Diye devam etti soru.Bana cok mantikli ve dogru geldi ve bu adamin bu soruya tepkiisini tahmin ettim kesin sacmalik der dedim. Ama ruyamda bana mantikliydi. Ve sinıfta 5kisi falan vardi bende ogrenci degildim bisey beklemek icin gelmistim venruyam bitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir