Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Teras Kata Çıkmak

Rüyada teras kata çıkmak neye işaret eder?

Rüyamda intihar etmek için teras kata çıkıyorum. Ben 18 yaşındayım. 14 yaşından beri psikolojik tedavi görüyorum. 16 yaşıma kadar 3-4 kez Bakırköy’de yattım, her öğün neredeyse bir avuç ilaç içiyordum. 17 yaşımda ilaçlarım azalmış, hayatım normale dönmüş ve gayet neşeli mutluydum, o yaşıma kadar hastalığım hakkında bir bilgi verilmiyordu bana, daha çok moralimin bozulmaması içinmiş. En sonunda hastalığımın “majör depresif bozukluk” olduğunu öğrendim. İnternet’ten araştırdım ne olduğunu. Belirtilerini baktığım da hepsi bende vardı. Doktora kontrole gittiğimizde doktor “ömür boyu ilaç kullanmam gerektiğini” söyledi, tabi ben iyice kötüye gittim, nöbetlerim daha sık olmaya başladı.

Yine bir gece içimdeki korku, endişe ve üzüntüyle uyuyamadım. İntihar etmeyi planlıyordum ama Allah’tan korkuyordum, ağlayarak Allah’ımdan yardım istiyordum, ağlarken uyuya kalmışım, o sıra da rüyamda bembeyaz bir elbise giymişim, ayaklarım çıplak şekilde tahtadan çok çok eski yıkılmak üzere olan bir evdeyim, teras katına çıkıyorum. Orada intihar edecekmişim, ipi falan hazırlıyorum ve tam boynuma geçirdiğim sırada yine benim gibi bembeyaz giyinmiş birisi geliyor, bana “Senin ölmeni istemiyorum, yaşamalısın, daha çok gençsin, yaşamalısın sen, hayallerin var takma bunları, sen iyileşeceksin, çok iyi olacaksın” dedi. Ve elimden tutup papatya ve güllerle dolu yeşil bir alana götürdü. Orada beni dizine yatırıp ve beni öptü, “sen papatyaları çok seversin” deyip bana çok güzel kokan bir papatya verdi ve ortadan kayboldu.

O rüyadan sonra mahallemizde birisiyle tanıştık ve aynı şeyleri kendisinde yaşadığını söyledi ve bir doktor ismi verdi. Allah onlardan razı olsun şu an Allah’ıma şükür ki çok çok iyiyim. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok çok teşekkür ediyorum. İyi günler. Hayırlı ramazanlar.

Kimden: bir genç kız ( isim editör tarafından kapatıldı)
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: intihar, beyaz elbise, papatya, yeşillik
Şu anki ruh haliniz: umutlu, korkulu, sevinçli

Rüyada terasa çıkmak nasıl yorumlanır?

Gördüğün rüya olağanüstü güzel ve önemli bir rüyadır. Rüyanda sana “Senin ölmeni istemiyorum, yaşamalısın, daha çok gençsin, yaşamalısın sen, hayallerin var takma bunları, sen iyileşeceksin, çok iyi olacaksın” diyen bembeyaz giyinmiş kişi rüyada bir evliyayı temsil etmektedir ( belki daha ilerisini ancak bunu iddia etmek haddimizi aşar ) ve evliya rüyaları daima iyi sayılırlar.

Rüyada evliya görmek Bunlar sıkıntıların sona ereceği, dertlerin biteceğini müjdeler.
Rüyayı gören kimse maddi, manevi güvene kavuşur. Evliya rüyalarını gizlemek yararlıdır. 

Gül sevgili peygamberimizin çiçeğidir ve dinimizde özel bir yeri vardır. Rüyada gül görmek aşk ve sadakat konularında mesaj verirken güller bazen rengine göre hayatın kimi alanlarında sevinç, mutluluk ifade eder. 

Rüyada papatya görmek rahatlık, huzur, gevşeme, stresten uzaklaşmayı haber verir. Papatyalar aynı zamanda iyi, yardım seven bir insan, kimseyi kırmayan iyi bir arkadaş olarak yorumlanmaktadır. 

“Rüyada Teras Kata Çıkmak” için 2 yanıt

Rüyada terasta kalabalık görmek
Ben rüyamda bir terasta kalabalık görüyorum, insanlar mutluydu sanki düğün gibi bir şey ama tam emin değilim, daha sonra ben ve 2 kuzenim lavaboya gidiyoruz, onlara bekleyin hemen gelicem diyorum, tamam diyorlar, bir yere gidiyorum karanlık, annemin mantosunu görüyorum oradan 1 lira alıyorum, daha sonra annemin yanına gidip emin değilim ama aldığımı söylüyordum, galiba sonrada kuzenlerimin yanına gidiyorum, lavabo bomboş kimse yok tırstım biraz, 1 veya 2 adım geri attım, bir kapıdan bir adam çıktı korkunç değildi ama ben lavaboda kimseyi görmediğimden tırstım çünkü karanlıktı, o adam çıkınca gökyüzüne zıpladığımı gördüm aşağı baktım ne kadar yükseldim diye çok yükselmişim aşağıya inmeye çalıyorum ama inemiyorum, bu arada o kalabalık beni gördü ve gökyüzünde bir adam forma giymiş bir şekilde birine top fırlattı kötü amaçla değil. Rüyam karşık ama anlamı ne acaba lütfen e postama yollar mısınız

Rüyada terasta gördüğünüz kalabalık iyi şeylere işaret edip, yeni bir topluluğa katılma, yeni insanlarla tanışmayı işaret eder. Rüyada Lavabo görmek Duygularınızı temsil eder ve duyguların kontrolünü nasıl yapacağınızı bilmeniz gerektiğini anlatır. Rüyada uçmak, özellikle çocukluk ve gençlik yıllarında daha çok görülen bir rüyadır, kanatsız uçtuğunu görmek genellikle iyiye yorumlanır, güzel rüyalardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir