Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Terazi Görmek

Rüyada terazi görmek neye işaret eder?

Rüyamda kalabalık insanlar dolu konuşmalar derken kafamı sağa çeviriyorum yukarı doğru bakıyorum, çok büyük iki kefeli bir terazi görüyorum. Kendi kendime “bu adalet terazisi” diyorum. Sanki araf meydanı gibi insanlar kalabalık konuşmalar devam ediyor. Sonra altından gökdelen gibi büyük bir yılan ejderhası görüyorum. Birden kendimi ejderhanın baş kısmında buluyorum. Oradan aşağıya bakıp inmeye çalışıyorum, derken birden kendimi yerde buluyorum ama yer magma lav dolu korkuyorum basmaya derken bir yunan tanrısı görüyorum, onunla konuşuyorum. Ona bir şeyler söyleyip “yanında kalabilir miyim” diyorum o da bana bir şeyler şart koşuyor ve uyanıyorum. Volkan 26, Erkek, Bekar, Çalışıyor, sıkıntılı,

Rüyada terazi görmek neye yorulur?

Volkan merhaba, görmüş olduğun rüya uyanık hayatında kimi iç hesaplaşmalar ya da sorgulamalar içinde olduğunu ve yakında bunların cevabını bulacağını temsil etmektedir.

Rüyada terazi görmek, önemli bir konuda karar vereceksiniz ve bu kararınızdan iyi sonuç alacaksınız manasını taşır. Terazide bir şey tarttığını görmek  kişinin vereceği bir kararda daha dikkatli düşünüp adil bir şekilde karar vermesi, kimseyi mağdur etmemesi, haksızlık yapmaması gerektiğine dikkat çeker. Rüyada tartılmak rüya sahibinin kendisiyle ilgili önemli bir konuda karar vermek aşamasında olduğunu ve doğru kararı vereceğini gösterir. Rüyada tartılan birini görmek rüya sahibinin yaşamını etkileyen birinin varlığına işaret eder. Rüyada zayıflamak, kilo verdiğini görmek manevi pasiflik, sevecen doğa ve aşkı simgeler, kendi dişi yönlerinizi temsil eder ayrıca günaha ve suçluluk belirtisine işarettir. Rüyada şişmanlamak, kilo aldığını görmek iyiye işaret eder ve rüyada şişmanladığını görmek yaptığınız değişiklikler hayatınızı olumlu yönde etkileyecek manası taşır.

“Rüyada Terazi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada tartılmak
Merhaba rüyamda tartı ile tartılıyordum ve 72 sayısını gördüm, bunun anlamı nedir?

Beyza selam, sağlıklı bir yorum almak için sizlerin de sağlıklı bilgi vermeniz gereklidir ve bu konu rüyanızı gönderdiğiniz bize yazın sayfasında anlatılmıştır. Hakkınızda bilgi vermemişsiniz dolayısıyla detaylı analiz yapılamaz. Rüyada tartıldığını görmek konusu sayfada anlatılmıştır. 72 sayısını nasıl gördünüz. Tartı sonucu yani kilonuz mu 72 göründü yoksa ayrı bir sahne olarak 72 sayısı mı gördünüz? net değil. Bu konuda rüyada yetmiş iki sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir