Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Terhis Görmek

Rüyada terhis görmek neye işarettir?

Ben rüyamda askerliği bitmiş, terhis olmuş insanlar görüyorum, arabalarla konvoy olmuş yanımdan geçiyorlar ve ben mutluluktan ağlıyorum. Bu ne demek oluyor?

Rüyada terhis olmuş insanlar görmek yorumu

Rüyada terhis görmek, askerliğini tamamladığını, askerlik vazifesini yaptığını, askerden terhis olduğunu görmek günlük yaşamınızda büyük umutların olduğu, hayatınızın güzel yönde değişeceği yeni bir yaşam evresine girdiğinizi simgeler. Askerdeki bir yakınının terhis olduğunu görmek hayatınızda güzel günlerin olduğu yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder. Not: rüyada asker görmenin açıklaması ilginizi çekebilir.

Rüyada konvoy görmek haberci rüya olarak rivayet edilir ve rüyayı gören kişinin yeni bir gruba, bir topluluğa katılacağını gösterirken öte yandan da kişinin hayatında bazı değişilikler olacağını gösterir. Mutluluktan ağlamak sizi sevindirecek bir şeyi öğreneceğinizi ya da unuttuğunuz güzel bir şeyi hatırlayacağınızı ifade edebilir ya da bir bilgeliği ve bu bilgeliğin size getireceği mutluluğu temsil eder.

“Rüyada Terhis Görmek” için 3 yanıt

alkan

Verdiğiniz bilgiler son derece yetersiz. Şu anda asker olan birinin bu rüyayı görmesiyle askerliği tamamlamış birinin bu rüyayı görmesi çok farklı anlamlar taşır.

Rüyamda sahil kenarında bi yerde akrabamiz olan bi çocuğa siyah böcekler atiyorduk . o anda bir gomlekli adam elinde beyaz terhis kagidi ile cikageldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir