Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Terk Edildiğini Görmek

Rüyada terk edildiğini görmek ne demek?

Merhaba, ben 21 yaşında bekar bir bayanım, öğrenciyim. Rüyamda bir taşın üstünde oturup sigara içiyordum ve elimde beyaz bir fare vardı. Erkek arkadaşım sigara içtiğimi bilmediği için beni görüp tokat atıp beni terk ediyordu ve ben dizlerimin üstüne çöküp beni affetmesi için çok ağlıyordum. Biz evlenmeyi düşünürken bir anda her şey mahvoldu. Bu rüyanın tabirini yazar mısınız.

Ana unsurlar : taşın üzerinde oturmak, sigara içmek, elinde fare, beyaz bir fare, Erkek arkadaş, tokat atmak, tokatlamak, tokat yemek, tokatlanmak, af dilemek. 15 Şubat 2010, 09:48

Rüyada terk edildiğini görmek yorumu

Rüyada fare görmek Hırsız, bozguncu, zararlı adamdan uzak durmak gerektiğini ifade eder. Bekar bir kız için rüyada sigara içmek, zengin bir kısmet işaretidir, Bakınız sigara rüya yorumu sayfası.

Rüyada sevdiğin birinden ayrıldığını görmek aile yaşantınızda büyük bir değişikliğe, sevdiğiniz insanlar arasında düşmanlarınızın da bulunduğuna, dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

“Rüyada Terk Edildiğini Görmek” için 2 yanıt

ruyamda hep kocamin beni aldattığını ve terk ettiğini goruyorum vede baskalarina asik oldugunu goruyorum yorumlarsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir