Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada terk edilmiş binalar görmek

Rüyada terk edilmiş binalar neye delalettir?

Gökdelenlerin ve normal binaların bulunduğu büyük bir şehre yürüyerek giriyorum. Sol tarafımda renkler canlı, yeşillikler ve mutluluk hissi veren bir görüntü var. Sağ tarafta ise siyah beyaz renkler terk edilmiş binalar ve mutsuzluk var. Bir soluma bakıp ümitleniyorum sonra sağıma bakıp üzülüyorum, mutluluk ve korku arasında rüyam bitiyor. Şu an durum olarak da iş konusunda hem ümitli olduğum hem de ümitsiz olduğum noktalar var. 26, Erkek, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada terk edilmiş binalar görmek yorumu

Hakan selam, Batı dünyasında rüyalar için “kişinin gerçek yaşamında içinde bulunduğu ruh halinin yansımasıdır” tanımı en yaygın kabul görmüş açıklamadır. Sizin rüyanızda bu bilimsel tanıma tıpatıp uymakta ve şu anda gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz dalgalı duygu yoğunluğunun yansımasını göstermektedir. Zaten yaşam bu duyguların bir bütünü değil mi? Lütfen olumlu düşünün, yapmanız gerekenleri yapın, Allah’tan her şeyin hayırlısını isteyin. Her şeyin dilediğiniz yönde (ya da daha iyiye) gideceğini göreceksiniz.

Sadece yazıca başlığını verdiği için terk edilmiş binaların açıklaması yazacağım. Rüyada terk edilmiş bina görmek sıkıntıya, üzüntüye ve kedere rivayet edilir ve kişinin yaptığı yanlış işler veya verdiği hatalı bir karar neticesinde yalnızlığa düşmesine yorulur.

“Rüyada terk edilmiş binalar görmek” için bir yanıt

Terk edilmiş karanlık ev görmek
Karanlık bir evdeyim. Ev harabe değil ama terk edilmiş, soğuk ve tozlu. Ancak bir kaç eşya duruyor eski. Perdeler birden bir rüzgarla açılıyor. Saçsı bir kadının gölgesini görüyorum, burnu kemerli. Balkon kapısından gölgeyi görüyorum birilerine göstermek için bağırdığım anda uzun elbise giymiş o kadın karanlık bir gölge şeklinde üzerime geliyor. Gelirken çıkardığı rüzgardan nefesim kesiliyor. Uyanıyorum o sırada uyandığımda bile zor nefes alıyordum. yaşım : 21, öğrenciyim, bekarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir