Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Terk Edilmiş Yer Görmek

Rüyada terk edilmiş yer neye işarettir?

Merhaba, ben 16 yaşında bir kızım. Dün rüyamda terk edilmiş bir yerdeydim. Burası okul olabilir çünkü büyük bir yerdi fakat ahşaptı ve açık renkliydi. Yanımda arkadaşlarım vardı ama emin olamıyorum zaten fazla yakın arkadaşım yok. Çevrede bir sürü hayalet vardı hayalet olduklarını düşünüyorum ve gözleri yerinden çıkarılmıştı, koridorlarda yürüyorlardı, ben de gidip koridorun sonunda durdum, burası sanırım daha aydınlıktı. Önümde bunların başı olan hayalet vardı, kızdı, bana arkası dönüktü fark edilmemeye çalıştım. Saçları kabarık ve öne doğru gibiydi üstünde beyaz eski bir elbise vardı sanırım ve diğerlerinin de üstü böyleydi galiba.

Bunun farkı gözlerinin olmasıydı, açık renk gözleri vardı, sonra diğerleri de gözlerine kaynar su dökeceğini söyledi, ayin gibi bir şeydi sanırım bunu gördüm ama o hayalet ben gibiydim bu arada arkadaşlarım falan yok gibiydi ortalıkta. Genelde böyle hayaletmişim gibi görüyorum kendimi ve gördüğüm hayaletlerin gözleri çukur oluyor.

Bundan sonra devamı mı bilmiyorum ama koyu renk bir evdeydim terk edilmişti, biri bana iki anahtar vermişti, biri bahçe kapısı içindi sanırım onu açtım ama ikincisinde tereddüt ettim. Bu arada arkamda çok yakın olmayan bir yerde adamın biri vardı, yanına gidip bahane falan uydurmaya çalıştım çünkü eve gizli giriyordum, köy gibi bir yerdi, ağaçlar ve yol vardı, adam bu yoldaydı. Çok tepkisiz görünüyordu, evi merak edip girmek istediğimi falan söylerken arkamı döndüm adam kaybolmuştu, bakındım ev de yıkılmıştı tamamen. Bunu hemen sonra gördüm diğerinden. Bu arada küçüklüğümden beri böyle tuhaf rüyalar görüyorum sebebi nedir sizce. Hiç uyuyamazdım beşiğimde de bir muska asılıydı mesela. Genelde güzel rüya görmem hiç görmedim denebilir sebebini yazarsanız yardımcı olursunuz. İyi günler.

Rüyada terk edilmiş yer görmek yorumu

Sevgili İris, çocukluğundan beri bu tür rüyalar görüyor olman aslında en önemli konu ve eğer imkanın varsa derhal bir uzmana ile görüş, görüşeceğin psikolog bunların nedenini ortaya çıkarıp, rahatlamanı ve huzur bulmanı sağlayacaktır.

Rüyada terk edilmiş yer görmek kesinlikle yalnızlık konusunda mesaj verir ve kişinin yalnızlık çektiğine veya yalnız kalma korkusu yaşadığına delalet eder.

Rüyada hayalet görmek bastırılmış düşünceler, geçmiş ilişkileri simgeler, rüyayı gören insanın suçluluk duyduğu bir olayı ifade eder. Rüyada geçen olaylara göre derin analiz yapılır. Rüyada hayalet olduğunu görmek rüyayı gören kişinin kendisi ile yabancılaştığını, kim olduğundan emin olmadığını ve çevreyle iletişim kuramadığını ifade ederken rüyada hayalet olmak aynı zamanda rüya sahibinin birileriyle iletişim kurmak, birilerinin dikkatini çekmek istediğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir