Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Terk Edilmiş Bebek Görmek

Rüyada terk edilmiş bebek görmek nedir?

Ben İstanbul’dan Ahmet, eskiden evlenmek istediğim ama başkasıyla nişanlanan bir kızı gördüm, biraz konuştuktan sonra “istersen ayrılayım nişanlımdan” dedi.

Daha sonra 4 erkek arkadaş yemek yerken buldum kendimi, oradan ayrıldıktan sonra biri ölmüş, diğeri ölmek üzere iki bebek buldum ki çok gariptir yaşayan bebeği kucağıma aldığımda işiyordu, daha çok teferruat vardı ama burada yazamıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada terk edilmiş bebek görmek neye yorumlanır?

Rüyada terk edilmiş bir bebek görmek bu rüya sizin ailenize ve özellikle varsa çocuklarınıza olan düşkünlüğünü, onlar hakkındaki tasa ve kaygılarınızı ve onları korumak ve güvenlikleri için harcadığınız çabaları gösterir.

Rüyada bebek terk etmek, bebeğini terk ettiğini görmek germek yaşamınızda iç huzuru bulamadığınızı, yakınlarınız ve özellikle ailenizde büyü çatışmalar yaşamakta olduğunuzu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Terk Edilmiş Bebek Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda komsularım terk edilmiş bir bebek buluyorlar ve onu tekrar sokaga bırakıyorlar bende dısarı cıkıp bebegı bulmaya çalışıyorum ve bir kundakda onu buluyorum kucagıma alıyorum saçını kokluyorum kucaklayarak eve gidiyorum hayra mı yormalıyım acaba? teşekkürler

Rüyamda 6 yıl once ölen ve cok sevdigim bir ögretmenimi gördüm. Ona önce terk edilmis bir kiz cocugu uzatıyorum alip onu kucakliyor daha sonra birlikte otobuse biniyoruz ben bos bir yere oturup onu cagiriyorum fakat o ayakta durup beni yanina cagiriyor ,yanina gidiyorum ve oylece ona sariliyorum.
Yorumlarsaniz cok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir