Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Terk Etmek

Rüyada terk etmek neye işaret eder?

Rüyada annemin evi terk ettiğini görüyorum, ara sıra telefonla konuşuyorum, ondan sonra babam da terk ediyor rastgele işten çıkıp annemi arıyorum, virane bir evde başkaları beraber kalabalık kadınlı erkekli kaldığını görüyorum, ağlayarak “anne eve dön artık “diye şiddetli bir şekilde bağırıyorum, annem de “böyle iyi oğlum” diyor, uyanıyorum. Allah hayırlara çıkarsın, bu ne demek böyle?

Rüyada terk etmek nasıl yorumlanır?

Rüyada terk etmek görmek kaçmak, uzaklaşmak isteğinizi işaret eder. Bir yeri terk etmek, terk ettiğini görmek değişim ihtiyacınızı gösterir. İşini, iş yerini terk etmek çalıştığınız işten bıktığınızı yeni bir işte çalışmak arzunuzu gösterir. Birini terk etmek zihin bulanıklığını, sağlıklı düşünemediğini gösterir.

Evini terk ettiğini görmek yakında bir servet denemesinde başarısız olacağınızı simgeler. Sevgiliyi terk ettiğini görmek kayıp, değerli bir şeyi kurtarma girişiminizde başarısız olacağınızı, arkadaşlarınızın desteğine gereksinim duyacağınızı gösterir. Metresini terk etmek beklenmedik güzel bir miras geleceğini haber verir. Dinini terk ettiğini görmek ünlü biri veya bir devlet adamına saldırı olacağını temsil eder. Çocuklarını terk ettiğini görmek vurdum duymazlığı veya yargı eksikliğinden servet kaybedeceğinizi gösterir. Bir gemiyi terk etmek, iş yaşamınızda başarısızlık veya mümkün olmayan bir şeyi başarmaya çalıştığınızı simgeler.

“Rüyada Terk Etmek” için 6 yanıt

rüyamda ailemi bilerek ölüme bıraktığımı daha sonra düşünüp pişman olduğumu kurtarmak için geri döndüğümü gördüm sizce bunun anlamı nedir ?

Rüyada evleneceği kişiyi terk etmek ne demek
Rüyada eski sevgilim yüzümden evleneceğim kişiyi terk etmek ve sonra pişman olup onunla barışmak istemek ne anlama gelir ? Ama rüyada eminsiniz siz o kişiyle evleneceksiniz ve sonra rüyanın devamını 2′nci gün tekrar gördüm o kişiyi görmeye bulmaya çalışıyordum yüzünü hatırlamıyorum ama çok huzurluydum ve onu bulduğumda her şey tamam olacaktı ve onu bulacağıma inanıyordum. Sizce bu ne anlama gelir ? Yorumlarsanız çok sevinirim, Rüyada evleneceği kişiyi terk etmek nasıl yorumlanır? şimdiden teşekkür ederim. Dilek.

Dilek selam,
Gördüğünüz rüya kişisel gelişiminizi henüz tamamlamadığını, hayatta ne isteyip ne istemediğinize emin olamadığınızı ve bu yüzden önemli bir kafa karışıklığı içinde olduğunuzu ifade etmektedir.

Merhaba;
Rüyamda eşimle çok güzel geçiniyoruz çok seviyoruz fakat birden bire aramız bozuluyor. Sonra yüzünü bile göremediğim biriyle yakınlaşıyoruz ve ben evi terk ediyorum. Sonra eşim başka bir evde, ben başka bir evde, aynı zamanda farklı yerlerde birbirimizi hatırlatacak bir şeyler geçiyor, sonra eşim beni hatırlıyor ve ağlıyor.
Aynı şekilde bende salya sümük derler ya aynen öyle ağlıyorum, eşimi çok sevdiğimi yanlış yaptığımı hissederek çok pişman oluyorum ve gerçekten uyandığımda hala ağlıyordum.
Yarım saat sakinleşemedim öyle içten ağladım ki kendi kendime anlam veremedim. (normalde birbirimizi çok seviyoruz aramızda herhangi bir problem de yok ama şunu söyleyeyim en büyük sorunumuz bir çocuğumuzun olmaması, ben çok duygusalım bu ara) Sizce bu ruya neye çıkar dersiniz

Kübra merhaba,
Lütfen böyle değerli rüyaları rüya gönder sayfasından hakkınızda bilgi vererek gönderiniz.
Sevgili kardeşim, gördüğün rüya gerçek hayatında kafanı taktığın meselelerin uykunda bir senaryo olarak beynin tarafından canlandırılmasıdır. Anladığım kadarıyla çocuk sahibi olamadığınız için huzurunuz kaçmış, kafanızda onlarca senaryo canlanıyor kısacası zihniniz berrak değil. Bu şekilde bulanık biz ruh halinde bu şekilde rüyalar görmek çok normal.
Bir büyüğünüz olarak son söyleyeceklerim: hayat çok zor ve anlamı çok derin. Onu dolu dolu yaşamak için yaşamın maddi ve manevi yönleri arasında dengeyi iyi kurmak ve Allah’tan her şeyin hayırlısını istemek gerektiğini akıldan çıkarmamak gerekmektedir. Siz canı gönülden isteyin hayırlısı ise vereceğinden kuşkunuz olmasın. Rüyanızdaki en belirgin unsur ağlamak olup, rüyada ağlamak aynı gerçek hayatta olduğu gibi rahatlama ifadesidir ve sıkıntıların biteceğine, huzura kavuşacağınıza işarettir.

merhaba, rüyamı yorumlarsınız umarım, 20 yaşındayım işyerinden biriyle ilişkim var fakat onun başka biriyle ilişkisi var buna rağmen benden bir türlü vazgeçmiyor son zamanlarda haddinden fazla yakınlaştık.Rüyamda onu görüyorum,loş grimsi siyahımsı renklerde bir yatak odasındayız ama herşey çok lüks. aşırı bir lüks, ben üzülerek diyorum ki beni terk mi ediyorsun,hevesini aldın tabii diyorum.Ve üzgünüm. Uyandığımda da bunu hissediyorum.O birşey demiyor ben banyoya gideceğimi söylüyorum ama banyoya gittiğimden emin değilim, odaya döndüğümde yine çok lüks bir banyo var ve orada duş alıyor.Diyorum ki neden bana burada da banyo olduğunu söylemedi acaba beni yanında istemiyor mu bu denli, bu arada kız kardeşimi çekyatta uyuklarken görüyorum ve kendisi sayıklıyor. Bu rüyanın anlamını ne manaya gelebileceğini çok ama çok merak ediyorum lütfen yardımcı olun. İyi günler.Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir