Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Terlik Görmek

Rüyada terlik görmek neye delalet eder?

Rüyamda ayağımda terlik ile sokağa çıkmışım. Dün gece rüyamda evimizin bir dere kenarından geçtiğini ve derenin etrafında patika gibi bir yol olduğunu gördüm, elimde pazardan aldığım 3 kilo tavuk eti vardı, ondan sonra bir ara suya girip çıktım, girdikten sonra bir terliğim suya düştü, önce terliği almak istemedim, ondan sonra almaya çalışırken diğer terliğim de düştü.

Bir terliğimi yakaladım diğerini de yakaladım, sudan çıkarken bir timsahın bana atladığını gördüm ve elimle ittim timsahı, timsah daha bana gelmedi sudan çıkmaya çalışırken bir timsah daha gördüm ama o timsah bana karışmadı sanki beni görmedi bu korkuyla 2 tanımadığım insanla korkarak dağlık bir yerin üstüne tırmanarak kaçtık pazardan aldığım et yeri de değildi sizce çalınmış mıdır yoksa başka bir şey mi.  Saygılar.

Rüyada terlik giymek nasıl yorumlanır?

Rüyada terlik görmek konfor, rahatlık, refah, aile sıcaklığı demektir. Rüyada terlik giymek, terlik giydiğini görmek huzurlu bir yaşama veya evliliğe işarettir. Rüyada terlik almak, terlik aldığını görmek, sizi çok sevindirecek bir haber alacaksınız demektir. Rüyada terlik çıkarmak, terlik kaybetmek, bekar kişiler için evlilik konusunda, evliler için aile yaşantısında kimi sorunlarla karşılaşacağınızı simgeler. Rüyada terlik bulmak rüyayı gören kişinin kaçırdığını düşündüğü bir kısmetin yeniden karşısına çıkacağına delalet eder. Rüyada şıpıdık görmek rahatlık, kolaylık, ölçülü davranmak anlamlarını simgeler. Şıpıdık giymek yahut şıpıdık giydiğini görmek rahata düşkün olmaya işarettir, aynı zamanda etrafınızdaki kimselere karşı anlayışlı ve ölçülü davranmayı ifade eder. Burada ayağa giyilen terlik anlamında kullanılmıştır. Rüyada çedik, kes, sabo, sandalet, şoson, tokyo görmek manası da benzer şekildedir.

“Rüyada Terlik Görmek” için 4 yanıt

Rüyada karlı havada terlik giymek
Merhabalar. Ben uzun süredir benzer rüyalar görüyorum. Bir rüyamda kar yağıyordu herkes bot giymişti bense terlikle çıkmıştım. Hem üşüdüm hem de utandım.
Yine bir rüyamda bir buluşmaya gitmem gerekirken yine terlikle dışarı çıkmıştım. Bazı rüyalarımda ise yalın ayak dışarı çıktığımı görüyorum. Benzer rüyalarımı yorumlarsanız sevinirim.
25, Kadın, Bekar, Çalışıyor, gergin kararsız

Rüyalarınızın ortak noktası terlik giymek olup, rüyada terlik giydiğini görmek, Huzurlu bir yaşama veya evliliğe işarettir.
Öte yandan bir başka unsurda kendini yalın ayak görmeniz olup rüyada yalın ayak olmak, yalın ayak olduğunu görmek sizin kaygısız ve şakacı bir yapıda olduğunuzu ifade eder.

Arkadaşım evime geliyor, üzerinde açık yeşil bir triko bluz var tam onu uğurlayacağım kapıyı açıyorum kapının önünde dedem, marketten alışveriş yapmış poşetler duruyor, bu arada gerçek hayatta ben dedem ve annemle yaşıyorum, hava yağmurlu ve soğuk, arkadaşımın üzerinde mont yok ayağındada parmak terlik üşüyeceğini ve neden bu şekilde çıktığını soruyorum o sırada dedem geliyor ve dayımın eşi geliyor, kendisi tesettürlü, bu arada dayımın eşi normal hayattada arkadaşımla içeri geçiyorum ona mont vermek için ayrıca dayımın kızı rüyasında benim ona beni istemeye gelecekler diyormuşum.

Sibel merhaba, hakkında bilgi vermemişsin, rüyadaki arkadaşın kim? net anlaşılmıyor ama eldeki bilgilere göre gördüğün rüya seninle evlenmek isteyen biri var ama bazı engeller, zorluklar yüzünden buna adım atamıyor yorumu yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir