Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Termos Görmek

Rüyada termos neye delalet eder?

Rüyamda önce gökyüzü gördüm, çok güzel bir parlement mavisiydi ve tamamı ile yıldızlarla doluydu, piknik alanı gibi bir masada oturuyorduk açık bir alanda. Ben termostan içecek bir şey almak için elimi uzattığımda termos parmaklarımın arasından kayarak yere düştü.

Termosu yerden almak için eğildiğimde yan tarafta durgun ve yıldızların yansıdığı bir gölet gördüm, çok güzeldi ama birden bire yavru köpek ortaya çıktı, onun yanına bir çocuğun bir leopar getirdiğini fark ettim, ben korktum köpeğe bir şey yapacak diye, sonra leopar yavaşça bizim yanımıza gölün yanına geldi, bende sahibinden korktuğum için özür diledim, çünkü sahibi korktuğum için bana kızmış bakıyordu. lütfen bu rüyamı yorumlar mısınız?

Rüyada termos görmek yorumu

Rüyada termos görmekRüyanız çok hoş güzellikler barındırmaktadır ve yıldızlara dolu gökyüzü sevinç ve ferahlığa işarettir. Rüyada termos görmek rüyayı gören kişinin toplumsal sorunlar yüzünden bazı çıkmazlar içine sürüklenmemek için sakin olması, sakinliğini muhafaza etmesi ve aklını kullanarak bu karmaşadan zarar görmemesi gerektiğini simgeler.  Termos kullanmak, termos kullandığını görmek olumsuz bir durum karşısında rüya sahibinin uzun bir süredir ayakta durmaya çalıştığını ve mücadele verdiğini, sonunda ayakta kalmayı başardığını simgeler. Boş termos görülmesi endişe ettiğiniz bir konuda yaşanan endişelerin yersiz olduğunu ifade eder.

Yavru köpek görmeniz yakınlarınız ile ilgili mesajlar verir. Köpek yavrusu çocuğunuz, yeğeniniz gibi bazı çocukların sizinle daha fazla zaman geçirmek istediklerini, onlara biraz daha çok vakit ayırmanız gerektiğini temsil eder. Rüyada leopar görmek bekarlar açısından evlilik teklifi alınacağına, evliler için yeni bir iş fırsatına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir