Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Terör Görmek

Rüyada terör neye işarettir?

Rüyamda dağın tepesindeyiz, yanımda kulübe gibi bir yer var, karşı dağlardan teröristler ateş ediyor, büyük bir gürültü patırdı oluyor, ben uzun namlulu dürbünlü bir silahla 6-7 civarı teröristi vuruyorum, çok net oluyor bunlar. Sonra etrafımızı kuşatıyorlar, kulübeye kaçıyoruz, bir tanesi içeri dalıyor, ateş ediyorum 3-5 el mermi bitmiş ateş etmiyor. Terörist tam beni öldürecekken ya ben orada üstüne atlayıp onu öldürüyordum ya da onu biri öldürüyordu bu kısmı tam hatırlamıyorum.

Hayatımda böyle rüya görmedim, zaten pek rüya görmem, soluk soluğa ter içinde kalktım yataktan. Rüyayı tamda seher vaktine yakın zamanda gördüm ve dahada çok ayrıntı vardı onları hatırlayamıyorum.

Rüyada terör yaşamak yorumu

Rüyada terör görmek çözümlenmemiş korkuları ya da içinizdeki şüpheler ile yüzleşmeniz gerektiğini simgeler. Rüyada teröre karışmak kendini ifade konusunda bazen kendini tutmanız gerektiğini ifade eder. Anarşi terimi de aynı anlama gelir.

Rüyanızda gördüğünüz teröristler reel yaşamda size hayal kırıklığı yaşatanları, onlarla çatışmaya girmen ise bu hayal kırıklığı sonucu sizde oluşan öfke yoğunluğunu temsil etmektedir. Bu konuda lütfen rüyada terörist görmek sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir