Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Terörist görmek

Rüyada terörist görmek neye delalettir?

Rüyamda kardeşim, ben ve amcamın kızı vardı, ben onları görmek için okula gitmiştim, o sırada okulu teröristler basmış ve bizi de alıp bir sınıfa götürüyorlar. Sonra biz onlara vurarak kaçmayı başarıyoruz. Ancak önümüzde de teröristler var, bir tanede her tarafı kapalı bir duvar var, orada da yaşlı bir kadın var, oradaki terörist yaşlı kadının yanına gidiyor ve ihtiyar kadına “seni bu bıçakla öldüreceğim” diyor, kadın da hıçkıra hıçkıra ağlıyor.

Orada bir duvar daha var, duvarı geçince karşısına yeşillik bir alan çıkıyor, bende kardeşimi oraya atlatıyorum, tam kuzenimi de atlatacakken terörist geliyor, biz normal yürüyor gibi yapıyoruz ama kuzenim yanlışlıkla teröriste vuruyor, sonra terörist “özür dile” diyor, kuzenim de özür diliyor, sonra biz oradan atlayıp kaçıyoruz. Bunun bir anlamı var mı? Şimdiden teşekkür ederim. Büşra.

Rüyada terörist görmek nasıl yorumlanır?

rüyada terörist görmekBüşra merhaba. Rüyada terörist görmek sizin için hayal kırıklıklarını veya şiddet eğilimlerine yol açan olayları işaret eder. Gerçek hayatınızda size bir hayal kırıklığı yaşatan durumla karşılaştığınızı ya da sizi öfkelendiren bir olaya şahit olduğunuzu gösterir. Rüyada terör yaptığını görmek, terörist olmak, anarşist olduğunu görmek içinizdeki kızgınlıkları simgeler, enerjinizi daha olumlu yönlendirmeniz gerektiğini işaret eder.

Rüyada teröristten kaçmak ya da rüyada teröristlerden kaçtığını görmek rüyayı gören kişinin geçmişte yaşamış olduğu sıkıntılı bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir ve kişinin bilinç altına yerleşmiş bu durumu çözmesi gerektiğini, aksi durumda bu gizli endişeleri veya korkuları sürekli yaşayacağınızı ifade eder.

Rüyada teröristle çatışmak rüya sahibi insanın yaşadığı veya tanık olduğu bazı olay yahut durum sebebiyle büyük bir öfke yaşadığını, adeta bir öfke patlaması içinde olduğunu gösterir ve öte yandan da kişiye daha sakin olmak gerektiğini işaret eder. Rüyada teröristleri kovalamak veya rüyada terörist kovaladığını görmek rüya sahibini gerçek yaşamında canını sıkan, onu gerçeklerden kaçmaya iten sorunlardan kurtulmak için şu anda hiç umut olmadığını gösterir, ancak yeni bir başlangıç yaparak bunu başaracağını gösterir.

“Rüyada Terörist görmek” için 4 yanıt

rüyamda ailecek pikniğe gitmiştik karşı yolda iki terörist gördüm, kuzenimin çocuğu terörislere karşı gidiyordu ben onu kucağıma aldım, çocuk ağlıyordu, arkamızdan teröristin biri geldi ateş yaktık bize ulaşamadı o arada uyandım

rüyamda teröristler yengemi ve bir akrabamı öldürüyordu yengemin ölsünü cok aglıyordum annem bana git yuzunu yu-yıka dediğinde agzımı peçete ilesildim kan gördüm sonra elimi yüzümü yıkadım ve uyandım ruyamı yorumlarmısınz teşekürler

Bu rüyayı neden gördüğümü açıklarsanız gercekten çok sevinirim. İnanın çok üzgünüm, 2 gündür kendimi yedim durdum. Ben mirac gecesi ibadet edip, çok dua edip yattım. Ancak maalesef rüyamda, terörist başına sarıldığını gördüm. Sanki başarılı olmuş da bana anlatıyordu. Ben terörist değildim, ancak etrafta terörist kızlar havuza giriyordu. Ben kalbim sıkışarsak uyandım. Gercekten çok üzgünüm. Ben öyle birine nasıl sarıldığını görürüm. Dua etmiştim çok Allahım ülkemizi bölmeye çalışanlara fırsat verme diye. 81 doğumlunun ve aklım yetti yeteli duam bu olmuştur.. Lütfen bana rüyamı açıklayın. Şimdiden çok çok teşekkür ederim.

Merhaba, ben bir kızım ve rüyamda bizim köyde askerdim ama terör olayları yüzünden askerlik bitmesine rağmen evimize gidemiyorduk, en son kaçtım teröristlerin elinden kaçarken bir kızın daha kaçmasına yardımcı oldum lütfen yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir