Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Terörist Grup Görmek

Rüyada terörist grup görmek neye delalet eder?

Rüyamda kalabalık bir terörist grup elinde silahlarla önüne geleni öldürüyor. Bende az da olsa korkuya kapılmış biçimde kenardan olan biteni seyrediyorum. Fakat Teröristler bana herhangi bir zarar vermiyorlar. Cinsiyet Erkek. Yaş: 31 Meslek:Muhasebeci Medeni Hal Evli. Ana unsurlar terörist, elinde silah, insan öldürmek, korkuya kapılmak.

Rüyada terörist grup görmek neye yorulur?

Rüyanız şu anda sizin için hayal kırıklıklarına veya şiddet eğilimlerine yol açan olaylar yaşamakta olduğunuzu işaret etmektedir. Şu anda öfkenizi ve şiddet eğilimlerinizi bastırabiliyorsunuz, terorristlerin size zarar vermemesi bunu simgelemektedir. Unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada terörist görmek sizin baz hayal kırıklıkları yaşadığınızı veya şiddet eğilimlerine yol açan olaylara şahit olduğunuza işaret eder. Gerçek hayatınızda size bir hayal kırıklığı yaşatan durumla karşılaştığınızı ya da sizi öfkelendiren bir olaya şahit olduğunuzu gösterir. Teröristlerin önüne geleni öldürmesi ise gerçek hayatta öfke kontrolünün önemine işaret etmektedir. Lütfen rüyada cinayet sayfasını okuyun.

“Rüyada Terörist Grup Görmek” için bir yanıt

Şarkı söyleyen topluluk görmek
Öğrenciyim, 19 temmuz 1996 doğumluyum. Medeni halim bekar. Ruh halimde herhangi bir sorun yok ama bazen sanki yanımda biri varmış gibi hissediyorum vesvese çok oluyor. Rüyamda küçük parlak kırmızı turuncuya yakın bir renk kıyafetleri olan, kel, davul zurna çalarak genç osman şarkısını söylerek geçen bir topluluk gördüm, ben dağ başında bunlara bakiyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir