Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Teröristler Görmek

Rüyada teröristler görmek neye işaret eder?

Rüyamda şuan okudugum okulumdaydım, okulum ilçede bir okul. Rüyamda ilçeyi teröristler basmış. Okullardan ögrenci toplayıp terörist yapacaklarmış. Bizim okula geldiler, böyle okulun bahçesine bir komisyon gibi bir şey kurdular, bizim ögretmenlere soruyorlar hangisini alalım diye. Öğretmenlerimiz kıyamıyor bize, çoğuda ağlıyor zaten. Ben onlara yalvarıyorum ne olur beni vermeyin diye. Özellikle çok sevdigim bir ögretmenim var, ona çok söylüyorum ne olur beni vermeyin onlara, verirseniz zaten öldürürüm kendimi diye.

Öğretmenlerimin içinde bir hoca var, oda diyorki daha önceden bilirim ben bunları çok acımasızlardır. Onlarda okulda işe yaramayan sürekli yaramazlık yapan bir kaç ögrenciyi vermeye karar veriyorlar. Ama o terörist adam benide istiyor. Gözümün önünde onlarca arkadaşımı öldürüyor. Kapıda bekleyen terörist kadınlar bizi görünce, “aha onlarda geliyor, arkadaş geliyor bize” diyorlar. En sonunda çok sevdigim bir arkadaşımla okuldan gizlice gönderiyor bizi o çok sevdigim ögretmenim. O arkdaşında eline silah veriyor ne olur ne olmaz diye.

Biz kaçıyoruz dağ tepe. En sonunda epey uzaklaştıgımızı artık bizi bulamayacaklarını anladıgımızda, çalılardan bir kulübe bulup içine giriyoruz. Ben anlatıyorum işte, zaten onlara verselerdi beni öldürürdüm kendimi diye. Ona öyle çok güveniyorum ki, düşündügüm her şeyi anlatıyorum. O ise suskun bir şekilde beni dinliyor, bazende ufak bir tebessümle. Sonra ben diyorum, neden susuyorsun? Oda silahı alıyor ve beni alnımdan vuruyor. vuruldugumu yere düştügümü alnımdan akan kanları görüyorum. Sonra öyle boş boş bakıyor bana. Ana temalar okul, okulun bahçesi, ögretmenler, hoca, terörist kadınlar, elinde silah

Rüyada teröristler görmek neye yorumu

Rüyanız; çözümlenmemiş bazı endişeler, bazı korkular yaşadığınızı işaret etmektedir. Bu korkular büyük ihtimalle okul ve eğitimle ilgili olabilir. Bu korkularla mücadele etmenin en iyi yolu onlarla yüzleşmek ve şüphelerden uzak durmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir