Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Teröristlerle Çatışmak

Rüyada teröristlerle çatışmak ne demektir?

Rüyamda bir apartman içerisinde birkaç tanımadığım arkadaşla beraber, karşı binada bulunan teröristlerle çatıştık. bir kadın terörist benim bulunduğum pencereye kendi silahı ile ”D” harfi ve bir kalp çizdi. Sonra biraz mola verdik, arkasından biraz daha çatıştık ve dışarı çıktık. Çatışma bitmişti, bizden 7 tane şehit olduğunu öğrendim ve ağlamaya başladım. Teröristlerin çoğu ölmüştü. 27 Mayıs 2012, 00:58

Rüyada teröristlerle çatıştığını görmek nasıl yorumlanır

Merhaba, gördüğünüz rüya gerçek, güncel yaşamınızda sizi kızdıran, üzen kimi olaylar yaşadığınızı ve kızgınlığınızı üzerinizden atamadığını ifade etmektedir.

Rüyada teröristler ile çatıştığını görmek rüya sahibinin yaşadığı ya da şahit olduğu bazı olaylar nedeniyle büyük bir öfke yaşadığını, durumun adeta bir öfke patlamasına dönüştüğünü gösterirken aynı zamanda kişiye daha sakin olması gerektiğini tavsiye eder.

“Rüyada Teröristlerle Çatışmak” için 2 yanıt

Rüyamda 7 8 tane teröristle çatıştım ve yanımdada 3 4 tane asker vardı
ben 5 tane teröristi öldürdüm ve bir tane terörist beni kafamdan vuruyordu ama kan görmedim ama halen yaşıyordum ambulansla beni hastaneye götürdüler ama ölmedim rüyamda sizce bu rüyanın yorumu nedir ? bugün sabah gördüm biraz şaçma ama .

Rüyamda nerede olduğumu bilmiyorum,karşima teroristee benzeyen bir kadın ama değildi bana yardım et dedi terorıstlerın geldıgını öğrendim kadından yalvardı ben oradan kosarak uzaklasıyordum kı karsıma tanıdıgım ama samımı olmadıgım bırısı cıktı,kucuk bır kalabalık vardı bana senı de alıyorum dedı meğer ben çok ıyı nişancıymışım direk kafasından vuruyor musum insanları sonra elıme sılah verdı ama mermısı yoktu sonra bır karakol gordum orası kapalıydı mermı alamadık sonra buyuk marketlere benzeyen yere doğru koşuyorduk terorıstler çok yakındı sonra bırden uyandım…Bu ne olabılır terorıstlerı hıc gormedım sadece geldıgını bılıyordum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir