Rüyada Tertemiz Akarsu Görmek

Rüyada tertemiz akarsu görmek neye işarettir?

Pazartesi sabaha karşı rüyamda birkaç ağacın olduğu, geneli bozkır bir arazi üzerinde, rüyamda nehir diye adlandırmakta ısrarcı olsam da orta genişlikte olmasından dolayı çaya daha çok benzeyen, ancak akıntısı yok denecek kadar az olan tertemiz bir akarsu gördüm.

Başlangıcı, yani suyun çıktığı yer normal olmayan bir şekilde tam benim önümdeydi ve ben tam gittiği yöne doğru duruyor, bakıyordum. İçine girip yüzmek istedim. Görmesem de ucunda bir deniz olduğunu, denize ulaşmam gerektiğini, bunun ancak nehrin akıntısı yönünde yüzerek başarabileceğimi düşündüm. Tam girecekken eşim belirdi,”nehir çok soğuk, girme” dedi. Ben de “o zaman dalgıç kıyafeti bulur öyle girer soğutan korunurum, deniz nasılsa sıcaktır, bence sen de kendine bul birlikte gidelim, başka türlü olmaz” dedim. “Tamam ben ikimize de kıyafet buluyorum bekle” dedi, bir süre sonra elinde iki adet lacivert dalgıç kıyafetiyle geldi, birini kendi giydi, birini bana giydirdi. “Sen gözünü kapat, kendini bana bırak, birlikte nehre gireceğiz, ben bizi denize ulaştıracağım” dedi.

Kabul ettim, gözümü kapattım, bir yumuşaklık ve sıcaklık hissettim, “kıyafet seni koruyor” dedi eşim. Kurbağalama yüzme hareketi yaptım ancak bir şey hissetmeyince gözümü açtım ve bizi beyaz çarşaf, yastık ve yumuşacık kalın bir yorgandan oluşan, altın rengi metal (pirinç gibi) karyola üzerinde bir yatağın içinde buldum. Yatak tam da suyun başladığı yerin başında, yani rüya başlangıcında benim durduğum yerdeydi. “Beni kandırdın” diye kızıp bağırdım eşime, o da bana hafifçe gülerek “bana seçenek bırakmadın” dedi ve uyandım.

Rüyada tertemiz akarsu görmek neye yorulur?

Rüyada akarsu görmek rüyayı görenin taze ve derin bir fikir akımından etkileneceğini, hayata daha farklı bakmayı öğreneceğini simgeler. Akarsu duyguların akışının sembolüdür. Alternatif olarak, bu rüya sabırlı olmak, dengeli olmak anlamı taşıyabilir.

Rüyada eşini görmek, ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir. Rüyada gelişen olaylara, konuşma ve yapılan diğer şeylere bakarak tam manayı tespit etmek gerekir. Rüyada karısını görmek veya rüyada kocasını görmek genel olarak bu şekilde açıklanır.

Rüyada dalgıç kıyafeti görmek ya da rüyada dalgıç kıyafeti giymek zihninizin derinliklerindeki açığa çıkmamış macera hevesini ve içinizdeki güçlü yeni şeyler keşfetme duygusunu temsil eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir