Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Terzi Görmek

Rüyada terzi görmek neye işaret eder?

Rüyamda terziye gidiyorum bir iki pantolon giyiyorum, onların paçalarını yaptırıcakmışım, en son beyaz bir eşofman üzerimde kalıyor, onunda paçasının ölçüsü alınmış ama çıkartmıyorum, kalıyor üzerimde, yorumlar mısınız ne anlama geliyor.

Rüyada terziye gitmek yorumu

Rüyada terzi görmek dikkat, yetenek ve yaratıcılık anlamlarını simgeler. Bu rüya alternatif olarak harcama konusunda daha dikkatli olmayı işaret edebilir.

Rüyada terziye gitmek, gerçek hayatta ilerleme, yükselmek için yaptığınız işlerde bir güvensizlik yaşadığınızı belkide başarınızı başkalarına test ettirmek, onların görüş ve önerilerini almaya ihtiyaç duyduğunuzu simgeler. Terzi olmak, terzi olduğunu görmek, hareketlerinize ve davranış biçimine dikkat etmeniz gerek anlamını taşır.

Rüyada vatka görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında korunacak bir şeyleri olduğunu ve bunlar için güvenlik ihtiyacı içinde olduğunu simgeler. Alternatif olarak, bu rüya kilo ya da yağ alma korkularını işaret edebilir.

Rüyada makastar görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında yolunda gitmeyen bir şey olduğunu ve bu duruma son vermek için birilerinden destek alması gerektiğini temsil eder. Rüyada makastar olmak ise kişinin hayatında bazı şeyleri yeniden düzenlemesi ya da bazı şeyleri kesip atması gerektiğine işaret eder.

Rüyada kolluk görmek gerçek yaşamınızda zorluk, engel, güçlük, işlerin zora girmesi anlamı taşır. Rüyada kolluk takmak, kolluk kullanmak, kolluk taktığını, kolluk kullandığını görmek aslında yapılması gayet kolay olan kimi işleri kendi kendinize zorlaştırdığını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir