Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Tesettür Görmek

Rüyada tesettür görmek ne demektir?

Rüyamda sevdiğim kızı balıklı gölün kenarında düşünürken gördüm, üzerinde askılı bir elbise ve mini etek vardı, sonra benim geldiğimi fark edip bana doğru gülümseyerek geliyor ve üzerindeki elbiseler birdenbire tesettür elbiselere dönüşüyor, bende ona “beni gördüğün için mi kapandın” diye soruyorum, eliyle yakamı düzeltiyor tam bana bir şey söyleyecekken alarm sesine uyandım, işin garip yanı normalde alarmı 6.40 a kurardım ilk defa o gün 6.30 a kurdum, yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada tesettür yorumu

Rüyada tesettür görmek, reel yaşamda rüya sahibinin yakın çevresi ile ilişkisi hakkında bilgi verir ve rüyada tesettüre girdiğini görmek yakınlarınız tarafından böyle giyinmek yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade eder.

Rüyada tesettüre girip, bundan mutluluk duyduğunuzu görürseniz bu yaşamınızda kimi değişiklikler olacağını simgeler. Eğer rüyanızda istemeden kapanırsanız, bu sizin iki yüzlülüğünü gösterir.

Rüyada tesettüre girmek istediğini görmek, Rüyada giydiğiniz kıyafet günlük, gerçek yaşamınızda en yakınınızdaki kişilerin sizi nasıl görmek istedikleriyle ilgilidir. Örneğin bekar bir insan için anne babası kardeşlerinin beklentisi, flört yapan biri için arkadaşı, evli biri için eşi ve çocukları ve benzeri.

Rüyada tesettüre giren birini görmek, gerçek yaşamınızda çevrenizde muhafazakar görüşlerin ağır basmaya başladığını, günlük hayatta mahalle baskısı denilen durumun sizi etkilemeye başladığını gösterir.

“Rüyada Tesettür Görmek” için 3 yanıt

Merhaba rüyamda kapandığımı gördüm. Normalde açık biriyimdir, birden kendimi sınıfta kapalı olarak buldum, hatta herkese “ben kapalımıyım” diye şaşırarak sordum, kendim bile inananmadım ne zaman nasıl oldu diye. Daha sonra “ben açık olmayı seviyorum açılmak istiyorum” diye birine diyorum ama günah olduğundan kabulleniyorum böyle yaşamayı istiyorum. Tesettür gibi değildi ama başörtüydü çok şahşalaı birşey değildi ama krem rengi çıçekli bir başörtüydü diye hatırlıyorum. Ne anlama gelir rüyada kapanıp orada açılmak istemek lütfen yardımcı olun şimdiden çok teşekkür ederim. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Sıla selam,
Gördüğün rüya kişisel gelişiminde önemli bir ilerleme içinde olduğunu ve hayatında seniz sevindirecek güzel gelişmeler olacağını temsil etmektedir.
Bu rüyanın derin analizi ise önünde bolluk getirecek, bereket sunacak, mülk ve para kısaca zenginlik sağlayacak aynı zamanda sana başarı ve mutluluk getirecek, güzel şeyler yapacağın bir yaşam evresi olduğunu ancak bu kıymetli dönemi iyi değerlendirmek için berrak düşünmek, sağlıklı karar vermek gerektiği ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir