Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Teslimat Görmek

Rüyada teslimat yapmak ne demektir?

Rüyamda bir denizin içindeydim, birden deniz kurudu, kuruyan denizin icinde bir sürü altın zincir, altın kolye ve birde siyah erkek cüzdanı buldum, cüzdanın içi para dolu “kime ait” dedim adresini bulup göndermek için birine teslimat yaptım. Ailesine teslim ettim yaziktir . Sonra altınları takarken şeytan benimle oyun oynuyor dedim ve altınları geri bıraktım, kuruyan denizden çıktım, derken su tekrardan eski haline geldi yükseldi, sonra denizin içinden çıktım, rüyamın anlamı nedir? lütfen yardımcı olun.

Rüyada teslimat görmek tabiri

Rüya altın bulmak makbul değildir, zarara uğramaya, gam ve keder işaret eder. Rüyada bulduğun altın bilezik ve altın kolyeleri almamış olman gerçek hayatta bir günahtan, zarardan son anda döndüğünü simgelemektedir. Cüzdanı sahibine göndermeniz ise sizin dürüst bir insan olduğunuzu, hep iyilik yapıp karşılığında iyilik göreceğini göstermektedir.

Rüyada teslimat görmek size teslimat yapılacağını beklemek, bir şeyin teslim edileceğini görmek, uyanık yaşamınızda hayal kırıklıkları anlamına gelir.
Alternatif olarak, bu rüya size minnettar ve sizi takdir eden birinden haber alacağınızı temsil edebilir.

Rüyada teslimat yapmak bir şeyi birine teslim etmek, teslimat yaptığını görmek hayatınızdaki bir ilişki ya da durumun daha iyiye gitmesi için kendinizden biraz daha bir şeyler vermeniz gerektiğini gösterir. Daha fazlasını verdikçe daha fazla alacağınızı düşünün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir